تاریخ 1398/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
1000 تخلف در سامانه‌هاي عبور و مرور استان سمنان ثبت شد

سرويس حوادث:

مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان سمنان گفت: يک هزار تخلف توسط سامانه‌هاي ثبت تخلفات عبور و مرور در تعطيلات نيمه خرداد‌ماه در سطح راه‌هاي استان ثبت شد. احسان منصورکيايي در حاشيه نشستي در اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان سمنان و در جمع خبرنگاران به ميزباني اين اداره ضمن بيان اينکه يک هزار تخلف توسط سامانه‌هاي ثبت تخلفات عبور و مرور در تعطيلات نيمه خرداد‌ماه در سطح استان به ثبت رسيد، تاکيد کرد: اين تعداد تخلفات فقط در ايام تعطيلي عيد فطر و رحلت امام خميني‌(ره) در سطح استان به وقوع پيوسته است. وي با بيان اينکه اين تخلفات براي اعمال قانون به مرکز ارجاعيات ناجا ارسال مي‌شود، افزود: مديريت ترافيک و دريافت اطلاعات برخط تردد در محورهاي مواصلاتي استان سمنان با استفاده از دوربين‌هاي نظارت ترافيکي، سيستم‌هاي تردد‌شماري و ديگر سامانه‌هاي هوشمند انجام مي‌گيرد.

مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان سمنان همچنين گفت: رانندگان خودروها در سفر رعايت مقررات و پرهيز از سرعت و سبقت غيرمجاز را مهمترين اصل بدانند تا زمينه کاهش تصادفات جاده‌اي در استان فراهم شود.

منصورکيايي با بيان اينکه 59 سامانه ثبت تخلف در محورهاي مواصلاتي استان سمنان راه‌اندازي و فعال هستند، تاکيد کرد: اين تعداد سامانه جداي از دوربين‌هاي سيار پليس راهور ناجا است که کار پايش و رصد تردد خودروها در سطح استان را برعهده دارند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان