تاریخ 1398/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کشف 640 کيلو ترياک در سواحل جاسک

سرويس حوادث:

فرمانده درياباني استان هرمزگان از کشف 640 کيلوگرم موادمخدر و دستگيري 2 سوداگر مرگ در مرزهاي دريايي شهرستان جاسک خبر داد.

سرهنگ "حسين دهکي" در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با اعلام اين خبر اظهار داشت: مرزبانان شهرستان جاسک با اقدامات اطلاعاتي و اشراف کامل بر مرزهاي دريايي شهرستان، با اطلاع از اينکه يک گروه مسلح از قاچاقچيان قصد دارند محموله سنگين موادمخدر را از دريا به سمت نوار ساحلي اين شهرستان انتقال دهند، موضوع به صورت ويژه در دستور کار مرزبانان قرار گرفت. وي افزود: دريابانان پس از اعزام به محل، توانستند قاچاقچيان را شناسايي کنند و در عملياتي تاکتيکي که منجر به درگيري مسلحانه شد سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان تصريح کرد: مأموران درياباني در اين عمليات ضمن توقيف يک فروند شناور و دستگيري 2 سوداگر مرگ، موفق به کشف 640 کيلو ترياک و مقادير قابل توجهي سلاح و مهمات شدند.

سرهنگ دهکي با بيان اينکه درياباني هرمزگان با عزم جدي خود براي مبارزه با پديده سازمان‌يافته قاچاق، اجازه هيچ‌گونه فعاليت سودجويانه را در مناطق ساحلي و دريايي استان هرمزگان را نخواهد داد، عنوان کرد: پس از تشکيل پرونده متهمان به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضائي ارجاع داده شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان