تاریخ 1398/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان:
اعتماد و آرامش عمومي ضامن پيشرفت و موفقيت در کار است

سرويس خبر

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان گفت: با ايجاد هماهنگي بيشتر بين واحدهاي دانشگاهي و با وحدت و يکپارچگي، از سد مشکلات گذر کرده و به سمت آينده روشن حرکت خواهيم کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان، دکتر عبدالله خالصي دوست در ادامه نشست‌هاي دوره‌اي خود و اعضا هيات رئيسه با کارکنان واحد سمنان که در سالن آمفي‌تاتر فرزانگان اين واحد دانشگاهي برگزار شد از تشريک‌مساعي و بردباري کارکنان دانشگاه در مسائل و مشکلات اجتماعي و سازماني نظير کمک به سيل‌زدگان و تأخير مقطعي در پرداخت حقوق و دستمزد تقدير کرد و گفت: واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي به‌مثابه يک خانواده، از هم جدا نيستند و در مسير پيشرفت در تمام فراز و نشيب‌ها در کنار هم خواهند بود.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان با تأکيد بر اينکه نبايد اجازه دهيم که مجموعه دانشگاه آزاد با بحران مواجه شود خاطرنشان کرد: با ايجاد هماهنگي بيشتر بين واحدهاي دانشگاهي و با وحدت و يکپارچگي، از سد مشکلات گذر کرده و به سمت آينده روشن حرکت خواهيم کرد.

وي بهره‌گيري از خرد جمعي در دانشگاه را يک سياست کلي عنوان کرد و با بيان اين نکته که از نظرات تمامي همکاران در جهت پيش برد اهداف سازمان استقبال و استفاده مي‌کنيم، تصريح کرد: اگر مساعدت و همراهي مجموعه کارکنان عضو هيات علمي و غير عضو هيات علمي نباشد دانشگاه با مشکلات بيشتري مواجه خواهد شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان شفافيت در مديريت را از ديگر سياست‌هاي مهم خود در امور اجرايي دانست و اظهار کرد: معتقدم در اين بعد توانستيم موفق عمل کنيم. درست است که شايد اطلاع‌رساني عمومي در برخي موضوعات منطبق با مصالح سازماني نباشد، اما آنچه مسلم است تمامي امور شفاف و قابليت توضيح دارد.

خالصي دوست افزايش اعتماد عمومي و ايجاد آرامش رواني را از جمله برنامه‌هاي مديريتي اين دانشگاه عنوان کرد و با تأکيد بر اينکه اعتماد و آرامش دو عامل اساسي در تضمين کار و دستيابي به موفقيت محسوب مي‌شود افزود: اگر اعتماد و آرامش وجود داشته باشد به‌تبع آن انگيزه کاري و پيشرفت هم وجود خواهد داشت و موفقيت کسب خواهد شد.

دبير هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان سمنان خطاب به حاضران در اين جلسه نظارت همگاني را لازمه سلامت و تلاش صادقانه در راستاي اهداف بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: نظارت همگاني در حقيقت سيستم را بيمه مي‌کند. آن چيزي که انجام کار ما را ضمانت و دانشگاه را در مقابل آسيب‌ها بيمه مي‌کند به‌طور قطع و يقين نظارت مؤثر اعضاي دانشگاه است.

خالصي دوست با اشاره به پخش برنامه تلويزيوني زير باران که در ماه مبارک رمضان از دانشگاه آزاد اسلامي واحد سمنان ميهمان سفره‌هاي روزه‌داران استان سمنان بود تصريح کرد: اين برنامه که در ايام ماه مبارک رمضان به همت سيماي مرکز سمنان و مشارکت اين دانشگاه به اجرا درآمد حاصل تلاش همکاران ما در روابط عمومي و کمک تمامي بخش‌هاي مختلف دانشگاه از جمله اعضا هيات علمي پرافتخار ما بود که کاري سنگين، اثرگذار و داراي بازتاب مثبت در سطح عمومي محسوب شد. هدف از اجراي اين برنامه ترسيم چهره دانشگاه و همچنين معرفي ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي آن به‌عنوان يک دانشگاه مردمي و مسئله محور براي خدمت به آحاد جامعه در سال رونق توليد بود که با صرف کمترين هزينه انجام شد.

رئيس واحد سمنان با بيان يک انتظار به سخنان خود پايان داد: انتظاري که وجود دارد کار و تلاش دسته‌جمعي و جهادي است. دانشگاه نه وابسته به دولت و اعتبارات دولتي است و نه سازمان مرکزي مي‌تواند براي واحدها کار ويژه‌اي صورت دهد. همه‌چيز به ميزان اراده و تلاش ما براي گذر از مسائل و مشکلات بستگي دارد.

در ادامه اين جلسه که مدت 3 ساعت به طول انجاميد شرکت‌کنندگان سوالات خود را به‌صورت مکتوب طرح و پس از قرائت آنها توسط مجري، از سوي اعضا هيات رئيسه پاسخ داده شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان