تاریخ 1398/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استاندار سمنان:
دولت از واحدهاي صنعتي بزرگ حمايت ويژه دارد

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

استاندار سمنان گفت: حمايت دولت از بنگاه‌هاي اقتصادي و واحدهاي صنعتي بزرگ استان به منظور رونق کسب و کار و تحقق شعار سال مستمر و ويژه است.

عليرضا آشناگر در بازديد از چند واحد توليدي در شهرک صنعتي بزرگ سمنان افزود: به دليل فشارهاي خارجي مشکلاتي براي واحدهاي توليدي و صنعتي کشور به وجود آمد که دولت با برنامه‌ريزي اصولي درصدد رفع اين دغدغه‌ها است.

وي خاطرنشان کرد: بازديدهاي ميداني و بررسي مشکلات واحدهاي صنعتي از سوي مسئولان در تسريع رفع دغدغه‌هاي اين واحدها تاثيرگذار است.

استاندار سمنان با بيان اينکه دولت در کنار واحدهاي صنعتي در شرايط تحريم اقتصادي قرار دارد، گفت: رفع مشکلات بيمه‌اي، مالياتي، بانکي و ديگر دغدغه‌هاي واحدهاي صنعتي در نشست‌هاي تخصصي کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد در دستور کار است.

آشناگر تصريح کرد: تامين نقدينگي واحدهاي صنعتي سمنان با ارايه تسهيلات هفت هزار و 800 ميليارد ريالي در يک سال گذشته از سوي دولت انجام شده و اين روند با هماهنگي با بانک‌هاي عامل ادامه مي‌يابد.

استاندار سمنان اضافه کرد: دولت نسبت به مشکلات واحدهاي صنعتي شناخت کامل دارد و در چارچوب قانون براي رفع تمامي دغدغه‌هاي اين واحدها تلاش مي‌کند.

آشناگر تصريح کرد: با وجود تحريم‌ها اما توليد و رونق کسب و کار در استان سمنان نبايد متوقف شود و حمايت‌ها از بنگاه‌هاي اقتصادي با تمام وجود ادامه مي‌يابد.

استاندار سمنان گفت: هم‌افزايي دستگاه‌هاي اجرايي و بخش خصوصي سمنان براي رفع مشکلات واحدهاي صنعتي مطلوب است و اين روند براي تحقق شعار سال ادامه يابد.

در استان سمنان دست کم 2 هزار و 20 واحد صنعتي فعال است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان