تاریخ 1398/03/22 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان در شرکت آب و فاضلاب روستايي استان

سرويس خبر

دکتر فخري معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان در جمع صميمي پرسنل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان با همراهي مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري و مديرکل مديريت بحران استانداري حضور يافت.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستايي استان سمنان، دکتر فخري با وجود مشکلات، پراکندگي روستاهاي استان و تعدد تاسيسات تامين، انتقال و توزيع در سطح استان از خدمات شايسته و تلاش پرسنل شرکت تشکر و قدرداني کرد.

هدف از اين حضور تشکر از تلاش مجموعه شرکت آب و فاضلاب روستايي و ارائه خدمات شايسته در حوادث رانش و سيل روستاهاي استان علي‌الخصوص روستاي حسين‌آباد بخش کالپوش شهرستان ميامي است.

در اين حضور چندساعته معاون هماهنگي امور عمراني استانداري از مرکز پايش و کنترل از راه دور (اسکادا) شرکت بازديد نمود و از اين موفقيت به دست آمده ابراز خرسندي کرد و استمرار اجراي اين‌گونه پروژه‌ها را در سطح کل مجتمع‌هاي استان خواستار شد و دليل اصلي آن هم بحث جلوگيري از هدررفت آب چه به لحاظ فيزيکي و چه غيرفيزيکي از جهت هوشمندسازي شبکه توزيع و خط انتقال عنوان نمود و نکته مهم‌تر بحث کاهش هزينه‌هاي مرتبط و اقتصادي بودن ارائه خدمات مي‌باشد.

در اين نشست منصور کشاورزيان رئيس هيات‌مديره و مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان، بحث گران اداره شدن شرکت‌هاي خدماتي من جمله آب و فاضلاب را مطرح و پيشنهادات خود را در بهينه‌تر شدن هزينه‌ها از جهت کاهش قيمت تمام شده هر مترمکعب آب ارائه و خواستار توجه بيشتر مسئولين به بخش اعتبارات، تعمير و نگهداري از سرمايه‌گذاري‌هاي کلان ايجاد شده در بخش آب و فاضلاب شد.

همچنين در اين بازديد ابوالفضل عاليشاهي معاون نظارت بر بهره‌برداري، گزارش کاملي از روند سيستم تله‌متري انجام شده در سطح استان و مرکز پايش و کنترل از راه دور مرکز استان ارائه داد.

در خاتمه جلسه از عکس برتر آبرساني به روستاها و پويش اجتماعي "لبخند تو زيباست" با هدف جلب توجه افکار عمومي در زمينه طرح‌هاي آبرساني به روستاها که در شرکت به اجرا درآمد، با حضور دکتر فخري معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان و همراهان رونمايي شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان