تاریخ 1398/02/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برگزاري بيش از 600 برنامه در بزرگداشت سالروز آزاد‌سازي خرمشهر در استان سمنان

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

مديرکل بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس استان سمنان از برگزاري بيش از 600 عنوان برنامه و فعاليت در بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزادسازي خرمشهر در اين استان خبر داد.

محمدحسن سلامي در گفت‌و‌گو با خبرنگاران افزود: اين برنامه‌ها با همکاري و مشارکت دستگاه‌هاي اجرايي، يگان‌هاي نيروهاي مسلح و نهادهاي مختلف در اين استان برگزار خواهد شد.

وي با بيان اينکه برنامه‌هاي گراميداشت ايام آزاد‌سازي خرمشهر از اول خرداد در سمنان آغاز خواهد شد، اظهار داشت: بيش از 50 دستگاه اجرايي در برگزاري اين برنامه‌ها مشارکت و همکاري دارند.

سلامي، شعارمحوري ايام آزادسازي خرمشهر را "ما پيروزيم" بيان کرد و گفت: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر امسال با ايام ماه مبارک رمضان و ليالي قدر تقارن دارد و به همين دليل برنامه‌هاي متنوعي در اين استان اجرا مي‌شود.

وي، اجراي دو برنامه ويژه در مدارس و مساجد را از نوآوري‌هاي امسال در برنامه‌هاي فتح خرمشهر بيان کرد و گفت: با همکاري آموزش و پرورش در يک هزار واحد آموزشي استان سمنان در روز چهارم خرداد با شرکت 120 هزار دانش‌آموز و 10 هزار فرهنگي کلاس‌هاي معرفت و بصيرت‌افزايي با محوريت مقاومت، ايثار و پيروزي برگزار خواهد شد.

سلامي گفت: با مشارکت اداره کل تبليغات اسلامي در قريب 700 مسجد استان سمنان ويژه‌برنامه‌هاي بزرگداشت سوم خرداد از اول تا چهارم خرداد توسط روحانيون اجرا مي‌شود.

مديرکل بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس استان سمنان، گلباران و عطرافشاني مزار شهدا، برگزاري نشست بررسي نقش رسانه در دفاع مقدس و مقاومت با حضور خبرنگاران و فعالان رسانه‌اي، آغاز دوره‌هاي آموزشي معارف دفاع مقدس در ادارات و دستگاه‌هاي اجرايي، برگزاري نشست‌هاي خاطره‌گويي و شعر دفاع مقدس و... را از برنامه‌هاي بزرگداشت فتح خرمشهر در استان سمنان بيان کرد.

استان سمنان در عمليات فتح خرمشهر بيش از 85 شهيد تقديم اسلام و انقلاب اسلامي کرده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان