تاریخ 1398/02/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با هماهنگي شرکت برق منطقه‌اي سمنان انجام گرفت:
بازديد معاون استاندار سمنان از نيروگاه شهيد باکري سمنان

سرويس خبر

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار سمنان و مديرکل پدافند غير‌عامل استانداري به همراه مديرعامل و معاون بهره‌برداري شرکت برق منطقه‌اي سمنان، از نيروگاه شهيد باکري سمنان بازديد کردند.

جبيب‌ا... خجسته‌پور، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار سمنان در اين بازديد، از واحدهاي مختلف نيروگاه شهيد باکري بازديد و در جريان چگونگي توليد برق در اين نيروگاه قرار گرفت.

وي اظهار داشت: با توجه به اهميت اين نيروگاه به عنوان يکي از تاسيسات زيرساختي استان بايد شيوه‌هاي جايگزيني خدمات در هنگام حوادث، بررسي و تبيين گردد.

مهندس سيد‌علي‌اکبر صباغ، مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي سمنان با تشريح وضعيت شبکه برق و تأسيسات انتقال و فوق ‌توزيع در سطح استان، نقش نيروگاه شهيد باکري سمنان را در استان مهم و زيربنايي دانست.

ايرج کارخايي، مديرکل پدافند غير‌عامل استان سمنان، نيروگاه‌هاي سمنان و شاهرود را از مراکز حساس و پراهميت از جنبه پدافند غير‌عامل در استان برشمرد و گفت: انرژي الکتريکي يکي از اساسي‌ترين محورهاي توسعه و نيروي محرکه بخش‌هاي ديگر مي‌باشد، لذا توجه به توليد برقي پايدار و مطمئن در شرايط مختلف، از مهمترين اولويت‌ها محسوب مي‌شود.

وي تخريب زير‌ساخت‌ها و مراکز زيربنايي را از اهداف و مقاصد دشمن برشمرد و افزود: حفظ سرمايه‌هاي ملي و تاسيسات زيربنايي از اهداف پدافند غيرعامل مي‌باشد که بايد با برنامه‌ريزي دقيق و مدون از آن حراست کرد.

مهندس چاجي، مدير نيروگاه شهيد باکري نيز ضمن ارائه گزارشي از وضعيت توليد در نيروگاه در شرايط عادي و فصل تابستان، اقدامات صورت گرفته در بخش پدافند غير‌عامل را تشريح کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان