تاریخ 1398/02/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
بازديد مديرکل امور مالياتي استان سمنان از ادارات شرق استان

سرويس خبر

مديرکل امور مالياتي استان سمنان به همراه داديار انتظامي مالياتي استان با هدف قدرداني از زحمات سال گذشته همکاران و تکريم از مؤديان مالياتي در آستانه ماه مبارک رمضان به طور سرزده و بدون اطلاع از ادارات امور مالياتي شرق استان (دامغان، شاهرود و بسطام) بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل امور مالياتي، عباس بي‌نياز بيان کرد: در سال گذشته عليرغم تمامي فشارهاي اقتصادي که از جانب دشمن به کشور عزيزمان تحميل شد همکاران توانستند در راستاي تأمين وصولي تعيين شده هدفمند حرکت کرده و اهداف سازماني را تا جاي ممکن محقق سازند.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: تأمين ماليات عادلانه متناسب با وضعيت درآمدي هرشخص و جلوگيري از فرار مالياتي از جمله اهداف ادارات امور مالياتي سراسر استان است که با پيگيري ‌هاي لازم بخشي از درآمدهاي مالياتي از طريق رصد تراکنش‌هاي مشکوک تأمين شده است.

مديرکل امور مالياتي استان سمنان با اشاره به نقش نيروي انساني در تحقق اهداف سازماني بيان کرد: خوشبختانه ادارات امور مالياتي شرق استان از پتانسيل و نيروي انساني مناسبي در پيشبرد اهداف سازماني برخوردار است که با تعامل في‌مابين روساي ادارات و همکاران و به‌کارگيري صحيح ظرفيت‌ها و توانمندي‌ها، اهداف سازماني محقق خواهد شد.

وي همچنين ادامه داد: طرح تکريم ارباب‌رجوع و رعايت حقوق شهروندان از جمله اقدامات ادارات امور مالياتي در تأمين ماليات و حقوق حقه مردم است و معمولا رؤساي ادارات امور مالياتي شرق استان با رعايت حقوق مؤديان و پاسخگوئي به سوالاتشان در راستاي تقويت حقوق شهروندي مؤديان عمل مي‌کنند.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: برپايي ميز خدمت در نماز جمعه از جمله تلاش‌هاي ادارات امور مالياتي از جمله مرکز استان و شهرستان شاهرود در سال گذشته بوده که با اطلاع‌رساني مناسب و پاسخگوئي شايسته خدمت‌رساني به مؤديان مالياتي فراهم شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان