تاریخ 1398/02/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اعطاي بن تخفيف يک ميليون ريالي نمايشگاه بين‌المللي قرآن کريم به موسسات قرآني

سرويس خبر

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان از اعطاي بن تخفيف يک ميليون ريالي نمايشگاه قرآن به موسسات قرآني خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان، مجتبي نورمحمدي گفت: مديران موسسات قرآني متقاضي دريافت بن تخفيف نمايشگاه بين‌المللي قرآن کريم، لازم است با عضويت در باشگاه همراهان نمايشگاه بين‌المللي قرآن بدون هيچ هزينه‌اي مبلغ يک ميليون ريال و با شرکت در فعاليت‌هاي مجازي در اين باشگاه تا سقف سه ميليون ريال بن خريد از نمايشگاه بهره‌مند شوند.

وي افزود: موسسات قرآني مي‌توانند بعد از ورود و ثبت‌نام در باشگاه همراهان بيست و هفتمين نمايشگاه بين‌المللي قرآن کريم، بن خريد 100 هزار توماني دريافت کنند. اين افراد مي‌توانند تنها با افزايش امتياز در اين باشگاه، از سقف مبلغ تخفيف بيشتري بهره‌مند شوند.

وي ادامه داد: باشگاه همراهان نمايشگاه بخشي از سامانه‌ الکترونيکي بيست و هفتمين نمايشگاه بين‌المللي قرآن کريم است که از سوي معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي راه‌اندازي شده است.

وي متذکر شد: هدف اصلي اين باشگاه، مشارکت و افزايش هرچه بيشتر بازديدکنندگان و شرکت‌کنندگان در برنامه‌هاي نمايشگاه قرآن به صورت حضوري و مجازي است و اين هدف را از طريق تعريف فعاليت‌هايي نظير نظرخواهي‌، مسابقات، دوره‌هاي آموزشي مجازي، دعوت به عضويت آشنايان در باشگاه و ديگر فعاليت‌هاي فرهنگي و اطلاع‌رساني پيگيري مي‌کند.

نورمحمدي گفت: در اين دوره 10 ميليارد ريال براي اعطاي بن خريد از نمايشگاه به 16 هزار نفر از اعضاي باشگاه در نظر گرفته شده و نحوه تخصيص آن به اين صورت است که افراد با انجام هر يک از فعاليت‌هاي تعريف شده در باشگاه، مقدار مشخصي امتياز دريافت مي‌کنند؛ پس از رسيدن اين امتيازات به حدنصاب‌هاي مشخص شده، مي‌توانند بن خريد از محصولات عرضه شده در نمايشگاه قرآن را تا سقف مبلغ سه ميليون ريال براي هر فرد دريافت نمايند.

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان متذکر شد: توجه به محدوديت بودجه و سهميه 16 هزار نفره، اولويت تخصيص بن با کساني است که زودتر عضو باشگاه همراهان شده و پس از کسب حدنصاب لازم، از طريق کارتابل خود درخواست دريافت بن را ارسال نمايند.

نمايشگاه بين‌المللي قرآن از شنبه 21 ارديبهشت‌ماه آغاز به کار مي‌کند و به مدت دو هفته تا شب 19 ماه رمضان پذيراي بازديدکنندگان است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان