تاریخ 1398/02/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رييس اداره تعاون روستايي شاهرود:
30 تن شکر در روستاهاي شهرستان شاهرود توزيع شد

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

رييس اداره تعاون روستايي شاهرود گفت: با اجراي طرح ضيافت رمضان در روستاهاي شهرستان شاهرود 30 تن شکر توزيع شد.

عليرضا حسين‌پور افزود: با هماهنگي دهياران و بخشداران در بسيار از روستاهاي اين شهرستان، سهميه‌اي در نظر گرفته و توزيع شده است.

حسين‌پور با بيان اين که تا پايان فروردين‌ماه امسال براي کل شهرستان 217 تن شکر فراهم شده، تصريح کرد: در اين طرح شکر به قيمت هر کيلو 34 هزار و 500 ريال توزيع شده است.

وي از خريد 102 تن شکر خبر داد و اظهار داشت: مقدار شکر خريداري شده بايد توسط اداره صمت، جهاد کشاورزي و تعاني روستايي تقسيم شود.

رييس اداره تعاون روستايي شاهرود با بيان اين که براي اجراي اين طرح يک تن و نيم خرما هم خريداري شده، ادامه داد: خرما هم در بسياري از روستاها عرضه شده اما به علت قيمت بالاي آن مورد استقبال قرار نگرفت.

حسين‌پور قيمت فروش هر کيلو خرما را 31 هزار و 500 ريال اعلام کرد و افزود: قيمت فروش خرما در روستا‌ها با 10 درصد کمتر از قيمت روز بازار عرضه شده که از اين بابت فروش خوبي انجام نشد.

وي با اشاره به اين که در سال‌هاي گذشته برنج هم در اين طرح حمايتي بوده، ادامه داد: برنج هم در سبد طرح ضيافت امسال است اما تاکنون از طريق استان مکان تحويل اعلام نشده است.

حسين‌پور با بيان اين که در سال‌هاي گذشته برنج‌هاي توزيع شده از نوع خارجي بود، تصريح کرد: مرغ، گوشت و روغن در سبد کالايي اين طرح نيست.


نسخه چاپي ارسال به دوستان