تاریخ 1398/02/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در ديدار دبير کارگروه سمنان، شهر دوستدار کودک با مديران موسسه هم‌نوا مطرح شد؛
برنامه‌ريزي بر پايه برنامه‌هاي علمي و اثر بخش در جهت تحقق اهداف شهر دوستدار کودک

سرويس خبر

علي‌اکبر بني‌اسدي سرپرست مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان در اين ديدار با بيان اينکه عزم جدي در شهرداري و شوراي شهر سمنان جهت تحقق سمنان، شهر دوستدار کودک وجود دارد، بيان کرد: با تاکيد شهردار محترم بر اين هدف هستيم تا بتوانيم دومين جشنواره شهر دوستدار کودک را در اواخر تير 98 برگزار نماييم.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، وي افزود: عيدانه کودک در ايام نوروز به نوعي براي اولين بار به چنين سبکي در ايران اجرا شد که به صورت هشت روز متوالي ادامه يافت.

دبير کارگروه سمنان، شهر دوستدار کودک گفت: اکنون به دنبال آن هستيم تا براساس برنامه‌ريزي‌هاي علمي و اثر بخش در بلند مدت بتوانيم شهر دوستدار کودک را در ابعاد مختلف شهري اجرا نماييم.

علي ترقي‌جاه رييس هيات‌مديره موسسه هم‌نوا در اين ديدار از تدوين برنامه‌ها و طرح‌هاي لازم جهت تحقق سمنان، شهر دوستدار کودک سخن گفت و افزود: بايد در تمام سازمان‌هاي شهرداري سمنان يک هم‌افزايي را ايجاد کنيم تا همه بر‌اساس يک برنامه جهت رسيدن به اين مهم قدم برداريم.

وي گفت: در اين مسير مي‌توان با ارتباط با ادارات ديگر از جمله بهزيستي، فرهنگ و ارشاد، آموزش و پرورش و.... اين هم‌افزايي را افزايش داد.

ترقي‌جاه با اعلام تدوين طرح‌هاي مختلف براي شهر سمنان در جهت رسيدن به شهر دوستدار کودک، افزود: مولفه‌هاي مختلف شهري را بررسي کرديم تا ببينيم در محله‌هاي سنتي و جديد سمنان چه مولفه‌هاي مختلفي تاثيرگذار هستند و اين موضوع را بيان مي‌کنند که سمنان به کودکانش به عنوان شهروند توجه مي‌کند.

شايان ذکر است در اين ديدار پيرامون ارزشيابي‌هاي انجام شده و طرح‌هاي تدوين شده از سوي موسسه هم‌نوا بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان