تاریخ 1398/02/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مدير عامل سازمان مديريت پسماند شهرداري سمنان مطرح کرد؛
اجراي برنامه زمانبندي شستشوي غرف بازيافت سطح شهر سمنان

مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري سمنان از شستشوي غرفه هاي بازيافت واقع در مسکن مهر وبلوار شريف باقفي ميدان انار خبر داد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شهرداري سمنان، مديرعامل سازمان مديريت پسماند از شستشو و گندزدايي انبارهاي غرفه هاي بازيافت واقع در مسکن مهر و ميدان انار خبرداد.

حميدرضا پيوندي در تشريح اين خبر گفت: با توجه استقبال خوب شهروندان و همياري در تفکيک زباله از مبداء و فعاليت يازده غرفه بازيافت در سطح شهر و عدم صحيح همکاري و سهل انگاري برخي همشهريان در پاکسازي سطحي پسماند خشک که موجبات ايجاد شيرابه و بوي نامطبوع مي شوند، اين سازمان به منظور اهميت نظافت، شستشوي غرف بازيافت و پاکسازي ديواره هاي آن از هرگونه عامل غيربهداشتي، حفظ بهداشت عمومي و زيبايي منظر شهري، اقدام به برنامه ريزي مدون جهت شستشوي منظم غرفه هاي موجود در سطح شهر کرد.

وي در ادامه افزود: غرفه هاي بازيافت محل جمع آوري پسماند هاي خشک توسط شهروندان است که با آغاز فصل گرما و حجم بالاي زباله ها نظافت مداوم غرفه ها ضرورت دارد .

پيوندي گفت: با توجه به برنامه ريزي خدمات شهري سازمان و ستاد ساماندهي پسماند خشک، علاوه بر نظارت روزانه کانکس ها که توسط کارشناس بازيافت صورت مي گيرد، شستشوي غرفه هاي بازيافت به صورت هفتگي در دستور کار قرار گرفت.

اين مقام مسئول درپايان خاطر نشان کرد: در اين راستا شستشوي غرفه بازيافت مسکن مهر غرفه فضيلت و بلوار شريف باقفي غرفه انار در هفته جاري انجام شد و 9 غرفه ديگر نيز به ترتيب در دستورکار مي باشد.عمليات فوق توسط اکيپ مجرب و کارآمد و غرفه با استفاده از دستگاه واتر جت شستشو و نظافت شد.

يازده غرفه بازيافت در سطح شهر سمنان صبح ها از ساعت 8:30الي 12 و عصرها از ساعت 16:30 الي 19فعال و آماده دريافت پسماند خشک از شهروندان مي باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان