تاریخ 1398/02/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برانکو: در کنار اين هواداران قهرمان خواهيم شد

سرويس ورزشي:

«برانکوايوانکوويچ» سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به طور قطع در کنار اين هواداران قهرمان خواهيم شد.

برانکو ايوانکوويچ پس از کسب تساوي بدون گل تيمش مقابل سپاهان درنشست مطبوعاتي اين ديدار گفت: فضاي بسيار باشکوهي درورزشگاه حاکم بود و از تماشاگران که ازدقيقه اول تا 90 از ما حمايت کردند تشکر مي‌کنم.

وي افزود: اما متاسفانه يکي از هواداران سکته کردند و ما ازاين بابت ناراحتيم.

وي با اطمينان از قهرماني تيم پرسپوليس صحبت کرد و افزود: مبارزه براي قهرماني تا آخرين لحظه و سوت داور ادامه خواهد داشت. بازيکنانم نشان دادند خستگي براي آنان معنايي ندارند و ما هم اکنون در هر سه جام مدعي هستيم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سئوال که اتفاقاتي که در ورزشگاه رخ داد برروي بازي بازيکنان تاثير گذاشت يا خير نيز گفت: اين اتفاقاتي طبيعي است و در ورزشگاه رخ مي‌دهد. اين به تماشاگران مربوط مي‌شود و به ما و بازيکنان ارتباطي ندارد اما از بازيکنانم به دليل اينکه تمرکز خود را در جريان اين بازي از دست ندادند تشکر مي‌کنم.

برانکودرپاسخ به اين سئوال که به نظر مي‌رسيد تيمش خسته و بازيکنان از دقيقه 60 به بعد توان بازي نداشتند اظهار داشت: اولا از لحاظ آماري برتر از تيم سپاهان بوديم و از نحوه بازي بازيکنانم راضي هستم. 60 درصد مالکيت توپ و ميدان در اختيار بازيکنان ما بود در نقطه مقابل سپاهان خيلي خوب دفاع کرد به همين دليل از بازيکنانم هيچ ايرادي نمي‌توان بگيريم.

وي اضافه کرد: سپاهان تيم دوم جدول و نبايد انتظار داشت مقابل اين تيم صد درصد هجومي بازي کنيم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره ناراحتي اش در پايان اين ديدارنيز عنوان کرد: به دليل برخي از جزييات در زمين ناراحت بودم به خصوص اين که داور در ثانيه‌هاي پاياني اين ديدار نگذاشت ما کارمان را انجام دهيم. او در نيمه اول دو دقيقه و در نيمه دوم که 10 دقيقه بايد وقت مي‌گرفت تنها 3 دقيقه وقت اضافه گرفت.

وي در پاسخ به اين که چرا ترکيب اصلي تيمش را به ويژه در خط حمله تغيير نمي ‌دهد نيز گفت: چه انتظاري از من داريد «علي عليپور» بهترين گلزن ليگ برتر است و آيا تيمي وجود دارد که آقاي گلش را بيرون بگذارد و احتمالا از بازيکنان ديگر استفاده کند، ما به او نياز داريم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در رابطه با جو بدي که هواداران سپاهان ايجاد کرده بودند و اينکه آيا باشگاه بايد همچنان ساکت باشد نيز عنوان کرد: اين موضوع به من مربوط نمي‌شود. پرسپوليس در زمين کارش را انجام مي‌دهد ما بيشتر از هر تيمي در اين فصل ضرر کرده ايم اما سرمان فقط گرم بازي است و بقيه بايد به خودشان مراجعه کنند و از حق باشگاه دفاع کنند.

پرسپوليس در ادامه رقابت‌هاي هفته بيست و هفتم ليگ برتر جمعه شب با نتيجه تساوي بدون گل مقابل سپاهان متوقف شد.

شاگردان برانکو هم اکنون با 56 امتياز در صدر جدول رده‌بندي اين مسابقات قرار دارند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان