تاریخ 1398/02/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با حکم فرمانده کل قوا
سردار حسين سلامي فرمانده کل سپاه شد

فرمانده کل قوا در حکمي با سپاس از خدمات باارزش و ماندگار سردار سرلشکر پاسدار جعفري در فرماندهي سپاه، سردار حسين سلامي را با اعطاي درجه سرلشکري به فرماندهي کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي منصوب کردند.

رهبر انقلاب اسلامي همچنين در حکم جداگانه‌اي سردار سرلشکر پاسدار محمدعلي جعفري را به مسئوليت قرارگاه فرهنگي و اجتماعي حضرت بقيةالله الاعظم منصوب کردند.

متن حکم فرمانده معظم کل قوا خطاب به سردار سرلشکر پاسدار محمد علي جعفري به اين شرح است:

«نظر به تمايل جنابعالي به حضور در عرصه‌ فرهنگي و نقش‌آفريني در جنگ نرم و با تقدير از تلاش‌هاي شايسته‌تان در دوران فرماندهي کل سپاه، شما را به مسئوليت قرارگاه فرهنگي و اجتماعي حضرت بقية‌الله الاعظم ارواحنا فداه منصوب مي‌کنم.

بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي گسترده و توانمندي‌هاي ژرف در جامعه بويژه علماء ديني و نخبگان فرهنگي و جوانان جهادي و انقلابي براي گسترش و تبيين معارف انقلاب اسلامي بر پايه خطوط ترسيم شده در بيانيه گام دوم، با برنامه‌ريزي عالمانه و مدبرانه و تعامل و هم‌افزايي با مجموعه‌هاي فرهنگي سپاه و بسيج از جنابعالي انتظار مي‌رود.

توفيق شما را از خداوند متعال مسألت مي‌کنم.»

همچنين متن حکم فرمانده معظم کل قوا خطاب به سردار سرتيپ پاسدار حسين سلامي به اين شرح است:

«نظر به ابراز ضرورت جابجايي در فرماندهي سپاه از سوي سردار سرلشکر پاسدار محمدعلي جعفري و با سپاس از يک دهه خدمت باارزش و پرحجم و ماندگار معزي‌اليه، با توجه به شايستگي‌ها و تجارب ارزنده جنابعالي در مديريت‌هاي کلان و مسئوليت‌هاي گوناگون نهاد انقلابي و جهادي و مردمي سپاه، شما را با اعطاي درجه سرلشکري به فرماندهي کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي منصوب مي‌کنم. انتظار دارد ارتقاء توانمندي‌هاي همه جانبه و آمادگي در همه بخش‌ها و نيز تقويت گوهر دروني سپاه يعني تقوا و بصيرت و همچنين گسترش مديريتهاي برخوردار از بنيه‌ معنوي و توانايي‌هاي کارشناسي و اعتلاء فرهنگي که در مديريت سردار جعفري بدان پرداخته شده است، با ابتکارات جنابعالي افزايش يابد و سپاه در حرکت خود به سوي تکامل گامهاي بلند بردارد.

توفيقات شما و همکارانتان را از خداوند متعال مسألت مي‌کنم.»


نسخه چاپي ارسال به دوستان