تاریخ 1398/01/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
280 کيلو مواد افيوني در عمليات پليس "بافت" توقيف شد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان ازکشف 134 کيلو ترياک و 145 کيلو حشيش در عمليات پليس شهرستان بافت خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سردار"رضا بني‌اسدي‌فر"در تشريح اين خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافت در پي کسب اطلاع از ورود يک محموله موادمخدر به حوزه اين شهرستان در جاده بافت – رابر مستقر شدند. وي اظهار داشت: ماموران هنگام پايش نامحسوس اين محور به يک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک و به آن دستور ايست دادند اما اين خودرو با افزودن بر سرعت خود وارد شهر بافت شد و در ادامه با سرعت عمل پليس در مرکز شهر متوقف شد.

سردار بني‌اسدي‌فر تصريح کرد: ماموران در يک عمليات ضربتي 2سرنشين اين خودرو را دستگير و در بازرسي از آن134 کيلو و835 گرم ترياک و105 کيلو و 205 گرم حشيش کشف کردند.

اين مقام ارشد انتظامي استان تصريح کرد: در ادامه پس از انتقال اين خودرو به مقر پليس موادمخدر و در بازرسي دقيق از آن 40 کيلو و 515 گرم حشيش ديگر نيز که به طرز ماهرانه‌اي در قسمتي از خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامي استان در پايان بيان داشت: نيروي انتظامي با بهره‌گيري از تمام توان و امکانات خود به صورت شبانه‌روزي با پديده شوم قاچاق موادمخدر برخورد مي‌کند تا جوانان کشور عزيزمان که آينده‌سازان مملکت هستند از گزند آسيب‌هاي خانمانسوز اعتياد در امان بمانند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان