تاریخ 1398/01/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رييس اتاق سمنان خبر داد:
اعزام هيات تجاري به استان حله کشور عراق

سرويس خبر

مديرعامل سازمان همياري‌هاي شهرداري سمنان نشست مشترکي را با رئيس اتاق و مديرعامل شرکت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان سمنان در محل اين اتاق برگزار نمودند.

به گزارش روابط عمومي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي سمنان، علي‌اصغر جمعه‌اي رئيس اتاق در اين نشست حضور شرکت‌هاي ايراني در بازارهاي بين‌المللي را اثر بخش خواند و گفت: جهت حضور در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي بايد با مجريان اين شرکت‌ها در کشورهاي هدف در ارتباط باشيم.

جمعه‌اي ادامه داد: برگزاري نمايشگاه‌هاي توانمندي استان سمنان نياز به مطالعه و برنامه‌ريزي دقيقي دارد.

وي از اعزام هيات تجاري استان سمنان در بعد از ماه مبارک رمضان به کشور عراق خبر داد و اضافه کرد: در پي پذيرش هيات تجاري اتاق سمنان از تجار استان بابل (حله) کشور عراق در اسفند‌ماه گذشته، مذاکرات تجاري مفصلي در اين مدت صورت پذيرفت تا آنجا که طي دعوت‌نامه رسمي زمينه اعزام هيات تجاري اتاق بازرگاني سمنان براي بعد از ماه مبارک به استان حله عراق مهيا گرديده است.

حميد دهرويه مديرعامل شرکت همياري شهرداري‌هاي استان سمنان در اين نشست گفت: با توجه به پتانسيل‌هاي بسيار بالايي محصولات توليدي استان و تقاضاي طرف‌هاي عراقي براي محصولات اين آمادگي وجود تا شرکت همياري‌هاي شهرداري سمنان با مشارکت بخش خصوصي نمايشگاه توانمندي‌هاي محصولات استان را در کشور عراق برگزار نمايد.

دربانيان مديرعامل شرکت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي برگزاري نمايشگاه را در کشورهاي هدف مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: قبل از برگزاري نمايشگاه در کشوري مورد نظر بايد مزيت رقابت‌پذيري کالاهاي ايراني در آن کشور مورد ارزيابي و مطالعه قرار بگيرد تا حضور شرکت‌هاي ايراني در کشور مستمر و پايدار باشد.

در پايان اين نشست مقرر شد شرکت همياري‌هاي شهرداري استان سمنان تعاملات لازم را با روابط بين‌الملل اتاق بازرگاني سمنان داشته باشد. گفتني شرکت همياري‌هاي شهرداري سمنان مشارکت‌هاي گسترده منجمله پيمانکاري منطقه اقتصادي گرمسار را برعهده دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان