تاریخ 1397/12/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
بازتاب درخشش دوباره رونالدو در رسانه‌هاي جهان

رسانه‌هاي جهان پس از عملکرد درخشان کريستيانو رونالدو در ديدار يوونتوس برابر اتلتيکو مادريد به تمجيد از او پرداختند.پس از هت‌تريک کريستيانو رونالدو برابر اتلتيکو مادريد که منجر به حذف تيم اسپانيايي از مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا شد رسانه‌هاي جهان به تمجيد از مهاجم يوونتوس پرداختند. آنها دو ضربه سر فوق‌العاده و رهبري‌اش در زمين را برجسته کردند.

اکيپ: منحصر به فرد، غول‌آسا، فرازميني

نشريه فرانسوي نوشت: زماني که از بزرگي صحبت مي‌شود نبايد نام رونالدو را فراموش کرد. عملکرد فوق‌العاده مهاجم پرتغالي باعث شد به تاريخ سازي‌اش در ليگ قهرمانان ادامه دهد. او پس از شکست 2 بر صفر در ديدار رفت به رسانه‌ها گفت که من پنج ليگ قهرمانان دارم و در بازي برگشت با سه گلي که در دقايق 26، 48 و 85 به ثمر رساند اين موضوع را نشان داد. مهاجم پرتغالي در شبي که همه توريني ها انتظار داشتند خود را نشان دهد، نشان داد. بزرگان اين چنين هستند.

گاتزتا دلو اسپورت: رونالدو، اتلتيکو را ناک اوت کرد

نشريه ايتاليايي نوشت: همه چيز در ستاره‌هايي نوشته شد که بالاي سر ورزشگاه يوونتوس مي‌درخشيدند و اين شب را روشن نگه داشته بودند تا براي هميشه در خاطر هواداران يوونتوس بماند. اين اتفاق به خاطر حضور رونالدو، مرد 100 ميليون يورويي رخ داد که باعث شد نتيجه‌اي که به نظر غير قابل جبران مي‌رسيد را جبران کند. رونالدو فوق‌العاده بود اما يوونتوس نيز بازي عالي را به نمايش گذاشت و باعث سکوت منتقدان شد. اين تيم نشان داد مي‌تواند فاتح ليگ قهرمانان مي‌شود.

اوله: فراتر از قهرمانان

نشريه آرژانتيني نوشت: رونالدو ديشب به يک بازيکن فرا زميني تبديل شد. ليگ قهرمانان متعلق به او است و او نمي‌خواهد جامش را به کسي قرض دهد. درست است که پنج بار فاتحش شده اما به آن راضي نيست و جام‌هاي بيشتري مي‌خواهد. با تشنگي‌اش براي کسب افتخار و روح فاتحش، يک عملکرد فوق‌العاده برابر اتلتيکو داشت و توانست اين تيم را از صعود به دور بعد باز دارد.

آبولا: يوونتوس مي‌تواند با رونالدو کشنده باشد

رسانه پرتغالي نوشت: يوونتوس صعودش را به مرحله يک چهارم با پيروزي 3 بر صفر قطعي کرد. بانوي پير مي‌تواند با حضور رونالدو در ترکيبش کشنده باشد. مهاجم پرتغالي سه گل در يک بازي به ثمر رساند و بليت حضور تيمش در دور بعد را صادر کرد.

گلوبو اسپورت: او اينجاست

نشريه برزيلي نوشت: بدترين فصل رونالدو در ليگ قهرمانان در 13 سال يک چرخش قابل توجه داشت. مهاجم پرتغالي تا پيش از ديدار ديشب برابر اتلتيکو تنها يک گل در اين رقابت‌ها به ثمر رسانده بود اما ديشب يکي از شب‌هاي جادويي‌اش را سپري کرد. بازيکن شماره هفت پيشين رئال مادريد سه گل براي بانوي پير به ثمر رساند. او بازيکني است که به تعيين کننده بودن عادت دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان