تاریخ 1397/12/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روش‌هاي کسب درآمد از تلگرام

امروزه شاهد افزايش کانال‌هاي تلگرامي و گروه‌ها هستيم. اما سوالي که ممکن است براي شما پيش بيايد اين است که ادمين اين کانال‌ها چگونه کسب درآمد مي‌کنند. با ما همراه باشيد تا براي شما روش‌هاي کسب درآمد از طريق شغل ادميني را توضيح دهيم. در ضمن دقت داشته باشيد که اين اعداد و ارقام مربوط به امسال هستند و تغيير مي‌کنند.

آموزش کسب درآمد ادمين‌هاي تلگرام

خود بر و بچه‌هاي تلگرام هم شايد فکر نمي‌کردند که نرم‌افزاري که براي ارتباطاتان امن و در کَل کَل با دولت روسيه ساختند اين چنين تبديل به نرم‌افزاري پولساز و اقتصادي در کشور ما شود اما ما از قديم نشان داده‌ايم که نبوغ مان در حدي است که حتي روياهاي اجانب هم به ما نمي‌رسد و هرجا که پول باشد فعل خواستن را حتي با بيش‌تر از شش زمان فعلي دستور زبان فارسي مي‌توانيم صرف کنيم.

زمان چندان زيادي از ارائه قابليت ساخت کانال توسط تلگرام و کانال‌داري نمي‌گذرد اما در همين زمان کوتاه، اين حوزه به يکي از حوزه‌هاي پربازده اقتصادي تبديل شده، اقتصادي که ماليات ندارد، هزينه توليدش هم پايين است و فقط کافي است راه و رسمش را ياد بگيريد تا وارد اين بازار پولساز شويد.

درآمد تلگرام با تبليغات کانال

شايد همه شما با اين دست از تبليغات رو به رو شده باشيد يا حتي خودتان خواسته‌ايد که به کانال‌هاي مختلف تلگرام تبليغ بدهيد. اين کانال‌ها براي قيمت تبليغات ساز و کار مشخصي ندارند به همين خاطر قيمت‌ها در بازار اختلاف زيادي دارد ولي 3 شاخص کلي وجود دارد که بر مبناي آنها تبليغ مي‌گيرند.

البته برخي هم برمبناي تعداد روز تبليغ مي‌گيرند که تعدادشان بسيار نادر است، بعضي‌ها هم در کنار تعرفه‌هايشان امتيازات ويژه‌اي هم به تبليغ دهنده مي‌دهند از جمله اين که تا نيم تا يک ساعت بعد از درج تبليغشان روي آن پستي نمي‌گذارند و تخفيفات ويژه براي آن‌هايي که براي بيش از يک ساعت يا بيش از 10 هزار بازديد تبليغ مي‌دهند.

کم‌ترين ميزان تبليغ 2 هزار تومان براي يک هزار بازديد است و بيش‌ترين ميزان، 10 هزار تومان براي هر يک هزار بازديد است. البته يک روش تبليغات ساعتي هم هست که کم‌ترين ميزانش ساعتي 6 هزار تومان است و ادمين‌ها در بيش‌ترين ميزان براي تبليغات ساعتي 100 هزار تومان دريافت مي‌کنند.

درآمد در تلگرام با افزايش تعداد کاربران کانال

در اين روش در ازاي مبلغ معيني به شما تعهد مي‌دهند که تعداد کاربران کانالتان را به صورت تضميني بالا مي‌برند اما درخصوص اين که بمانند يا بروند هيچ گونه تضميني وجود نداد و همه چيز به آن بستگي دارد که خود شما تا چه حد محتواي جذاب به آنها ارائه دهيد. کانال داران در کمينه دريافت‌شان به ازاي هر يک کاربر 50 هزار تومان مطالبه مي‌کنند و اگر تيغ‌شان خيلي ببرد، به ازاي هر يک هزار بازديد 300 هزار تومان پول مي‌گيرند.

به اين نکته دقت کنيد که رقم‌هاي پايين کاربرانتان را به شيوه تبادل با ساير کانال‌هاي پربازديد و معمولا با پست‌هاي فريب دهنده و دروغ به کانال شما مي‌آورند که معمولا چندان هم ماندگار نيستند و سريع با کانالتان خداحافظي مي‌کنند ولي رقم‌هاي بالاتر با ارسال پيام انبوه اين کار را مي‌کنند و از فريب هم در اکثر موارد خودداري مي‌کنند که همين باعث جذب مخاطبان ماندگارتري مي‌شود.

درآمد در تلگرام با خريد و فروش URL

شايد برايتان عجيب باشد اما URLهاي خوش دست و قشنگ مثل ادمين‌هاي اينترنتي در تلگرام خريد و فروش مي‌شود. يعني آدرس کانال خوب هم مشتري خودش را دارد ولي اين يکي ساز و کار مشخصي ندارد. آن طور که فعالان اين حوزه به ما گفتند بيش‌ترين مبلغي که در اين زمينه تا به حال رد و بدل شده و علني هم شده است، مبلغ 5 ميليون تومان بوده است.

درآمد در تلگرام با نرم‌افزارهاي ارسال انبوه

اگر دوست نداريد که تبليغات کانال‌تان را به ديگران بسپاريد و خودتان مستقيم وارد تبليغات شويد دو راه داريد، يکي اين که از طريق پنل‌هاي ارسال انبوه پيام ارسال کنيد که روش به صرفه‌اي نيست و خيلي گران‌تر در مي‌آيد يا اين که خودتان يک نرم‌افزار ارسال انبوه تلگرامي بخريد و پيام انبوه ارسال کنيد.

دقت داشته باشيد که اين نرم‌افزارها در اصل يک ربات هستند که براي کار با آنها بايد يک دستگاه رايانه با سخت‌افزار نسبتا خوب را فقط به اين کار اختصاص دهيد و در زمان ارسال هم بايد رايانه رابه ربات بسپاريد و برويد چون اجازه هيچ کار ديگري را به شما نمي‌دهد.

فقط خوب تحقيق کنيد. اين نرم‌افزارها گران هستند و علاوه بر گراني برخي از آنها مشکلات بسياري از جمله بلاک کردن خط‌ها و… دارند که ممکن است شما را به ستوه آورد و اصلا براي مصرفي که شما مد نظرتان است اقتصادي نباشند و هر آن هم ممکن است تلگرام با شناسايي آنها راه‌هاي ارسال پيام را به روي آنها ببنند، پس بسيار در اين زمينه دقت کنيد. کم‌ترين ميزان پولي که براي نرم‌افزارهاي ارسال انبوه مي‌گيرند 500 هزار تومان خريد و فروش مي‌شوند که بايد خيلي مواظب باشيد و از فروشندگان مطمئن بخريد تا خط بلاک شده نخريد.

درآمد در تلگرام با نرم افراز تلگرام ياب

يک نرم‌افزار ساده است که ليست شماره‌هايتان را واردش مي‌کنيد و خط‌هايي که تلگرام دارد را مشخص مي‌کند، اين نرم‌افزار هم يک ربات است و بايد مطابق نرم‌افزارهاي ارسال انبوه يک سيستم رايانه کلا در اختيارش قرار دهيد، قيمت اين نرم‌افزار در بازار اکنون بين 100 تا 350 هزار تومان است.

درآمد در تلگرام با بانک شماره تلگرام

اگر به نرم‌افزارهاي ارسال انبوه تلگرامي شماره‌هايي که مطمئنيد تلگرام دارند را بدهيد، اين نرم‌افزارها با سرعت بيش‌تري کار مي‌کنند پس عده‌اي هستند که در حال حاضر با دريافت مبلغي اين شماره‌ها را به شما مي‌فروشند.

قيمت شماره در پايتخت به صورت منطقه اي، با توجه به کد شماره، با جداسازي ايرانسلي‌ها، همراه اولي‌ها، رايتلي‌ها و مشترکان دائمي و اعتبار بين 2 ميليون و 500 تا 4 ميليون تومان است.

در ساير کلان شهرها هم بسته به تعداد شماره‌هاي تلگرامي بين 500 تا يک ميليون و 500 هزار تومان خريد و فروش مي‌شوند تفکيک هم در اين بخش فقط بين همراه اولي‌هاي ثابت، همراه اولي‌هاي اعتباري و ايرانسلي‌ها صورت گرفته است. شماره درهم، تلگرامي و غيرتلگرامي هم به ازاي هر 2 ميليون شماره بايد 1 ميليون تومان سرکيسه را شل کنيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان