تاریخ 1397/12/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کشف 123 راس دام فاقد مجوز در بجنورد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از کشف 123 راس دام فاقد مجوز به ارزش 2 ميليارد و 460 ميليون ريال در بجنورد خبر داد.

سردار "عليرضا مظاهري" با اعلام جزئيات اين خبر گفت: در پي اعلام خبري مبني بر اين‌که افرادي اقدام به ورود دام فاقد مجوز به صورت مخفيانه پس از پلاک‌کوبي تحت عنوان دام بومي به استان مي کنند، موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي استان قرار گرفت.

وي با اشاره به اين‌که کارآگاهان پليس آگاهي حين گشت‌زني در محور کمربندي "بجنورد" به استان "گلستان" به 3 دستگاه خودرو کاميون که قصد مراجعه به واحد پلاک کوبي دام را داشتند مشکوک مي‌شوند، افزود: کارآگاهان بعد از هماهنگي با مقام قضائي اقدام به توقيف اين خودروها کردند.

اين مقام ارشد انتظامي در استان با اشاره به اين‌که در بازرسي از اين خودروها 123 راس دام فاقد مجوز کشف شد، تصريح کرد: در اين رابطه 3 متهم نيز دستگير که براي تکميل تحقيقات به مقر انتظامي انتقال شدند.

سردار مظاهري در ادامه ارزش اين دام‌ها را 2 ميليارد و 460 ميليون ريال اعلام کرد و گفت: متهمان بعد از تشکيل پرونده براي انجام مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي و دام‌هاي مکشوفه نيز تحويل سازمان جمع‌آوري و فروش اموال تمليکي استان شدند.

فرمانده انتظامي استان خراسان شمالي با تاکيد بر تداوم طرح‌هاي مبارزه با ورود کالاي قاچاق به استان، از مردم خواست تا براي کمک به اقتصاد کشور در صورت مشاهده اينگونه موارد بلافاصله مراتب را از طريق پل ارتباطي 110 به پليس اطلاع دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان