تاریخ 1397/12/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرپرست سازمان مديريت و مهندسي شبکه حمل و نقل شهري خبر داد؛
آغاز اجراي علائم افقي ترافيکي و تابلوهاي شهري

سرويس خبر

سرپرست سازمان مديريت و مهندسي شبکه حمل و نقل شهري از اجراي علائم افقي ترافيکي در سطح معابر شهر سمنان خبر داد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، مسعود ميرشريفي با اشاره به نزديک شدن به ايام پاياني سال و حضور مسافران و گردشگران در اين شهر افزود: علائم افقي ترافيکي در بلوار شهيد نوروزي آغاز شده است و در ادامه با توجه به اولويت‌بندي‌ها و نياز شهري اجرا خواهد شد.

وي افزود: اين علائم در خيابان‌هاي اصلي پرتردد و قبل از پل و مدارس اجرا و در سال آينده نيز اين طرح ادامه خواهد يافت.

ميرشريفي همچنين از خط‌کشي معابر شهري خبر داد و اظهار داشت: با توجه به شرايط آب و هوايي خط‌کشي‌هاي سطح شهر از طرف کارشناسان توصيه نمي‌شد و با گرم شدن هوا و به وجود آمدن شرايط مناسب جوي اين اقدام نيز انجام خواهد شد.

سرپرست مديريت و مهندسي شبکه حمل و نقل شهري تصريح کرد: خط‌کشي‌هاي معابر در محور‌هاي اصلي و معابري که خط‌کشي شده نيستند، انجام مي‌شود.

مير شريفي با اشاره به حضور گردشگران در سطح شهر، گفت: همچنين جهت اطلاع‌رساني مسافران و شهروندان عزيز تابلوهاي معابر شهري و‌ شناسايي مسير نيز در روزهاي پاياني سال نصب خواهد شد و در ايام عيد بخشي از مسيرهاي اصلي به تابلوهاي شهري مجهز خواهد شد.

وي در پايان اعتبار اين پروژه‌ها 5/7 ميليارد ريال ذکر کرد و افزود: تلاش ما اين است که در اين روزهاي باقيمانده‌ي سال جاري علائم ترافيکي، خط‌کشي‌ها و تابلوهاي شهري در مسيرهاي پرتردد اجرايي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان