تاریخ 1397/12/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با حضور مسئول عالي رتبه وزارت ارتباطات در امور ايثارگران
تجليل از خانواده شهداي پست استان سمنان

سرويس خبر

تجليل از خانواده شهداي پست استان سمنان، با حضور محمدي، نماينده وزارت ارتباطات در امور ايثارگران، الياسي، مسئول امور ايثارگران در شرکت زيرساخت و مشيري، مديرکل پست استان سمنان، به همت دفتر امور ايثارگران اين وزارتخانه برگزار شد. به گزارش روابط عمومي اداره کل پست استان سمنان، دوشنبه شب، بيستم اسفند‌ماه، در آستانه نزديک شدن روز بزرگداشت شهدا، تجليل از خانواده شهداي پست استان سمنان، با حضور «محمدي» مسئول امور ايثارگران در وزارت ارتباطات، الياسي، مسئول امور ايثارگران درشرکت زيرساخت و هيات همراه، مشيري، مديرکل پست استان سمنان، مسئولين و روساي ادارات پست استان سمنان در منزل خانواده شهداي محمدحسين فراتي و ابراهيم ربيعي، برگزار شد.

در اين مراسم محمدي، مسئول امورايثارگران دروزارت ارتباطات طي سخنراني کوتاهي به بيان و تشريح مولفه اصلي قدرت و امنيت کشورمان و وجه تمايز اين مولفه‌ها با مولفه‌هاي قدرت و امنيت در کشورهاي ديگر پرداخت.

وي همچنين اهميت و نقش فرهنگ ايثار و شهادت در تأمين امنيت و منافع ملي کشورمان به عنوان اصلي‌ترين زيرساخت قدرت و امنيت ملي را تشريح و تبيين کرد.

همچنين همسر شهيدان فراتي و ربيعي با قدرداني از حضور نماينده وزير ارتباطات، مديران و مسئولين استان با تعريف خاطراتي از شهيدان فراتي و ربيعي، سخناني از مجاهدت‌هاي اين مجاهدان راه خدا مطرح و براي حاضرين بيان کردند.

در پايان محمدي، نماينده وزارت ارتباطات در امور ايثارگران به همراه الياسي، مسئول امور ايثارگران در شرکت زيرساخت و مشيري، مديرکل پست استان سمنان با اهداء لوح و هديه، از خانواده دو شهيد از جمله شهيدان محمدحسين فراتي، ابراهيم ربيعي، قدرداني به عمل آوردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان