تاریخ 1397/12/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
13 مصدوم و يک کشته نتيجه سه حادثه رانندگي درشرق سمنان

سرويس حوادث :

معاون مرکز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشکي شاهرود گفت: براثر سه حادثه رانندگي شرق سمنان يک تن کشته و 13 تن نيز مصدوم شدند.

ناصر سلمانپور افزود: يک دستگاه خودروي تندر90 حدود 21 کيلومتر مانده به عباسآباد واژگون شد و هشت مصدوم برجا گذاشت.

وي ادامه داد: 6تن از مصدومان با سه دستگاه آمبولانس اورژانس عباس آباد و 2مصدوم ديگر نيز با يک آمبولانس هلال احمر به بيمارستان امام حسين (ع) شاهرود منتقل شدند.سلمانپور از تصادف يک دستگاه کاميون و خودروي زانتيا هم 50کيلومتر مانده به عباس آباد از سمت سبزوار خبر داد و گفت: در اين حادثه که منجر به واژگوني کاميون شد، 2سرنشين 19 و 10 ساله کاميون مصدوم و تنها سرنشين زانتيا که 33ساله بود سر صحنه فوت کرد.

وي افزود: سرنشينان کاميون به‌صورت سرپايي در محل درمان شدند.معاون مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي شاهرود همچنين از واژگوني يک دستگاه موتورسيکلت در شهر ميامي هم خبرداد و گفت: در اين حادثه سه تن مصدوم شدند که براي ادامه مداوا به بيمارستان امام حسين(ع) شاهرود اعزام شدند.

جاده هاي شرق سمنان به‌ويژه محدوده عباس آباد ميامي يکي از حادثه‌خيزترين راه‌هاي استان به‌شمار مي روند.براساس آمار پليس راه هر ساله دست کم 80 تن از هموطنان در اين محدوده براثر حوادث رانندگي فوت مي کنند.سلمانپور همچنين از گازگرفتگي 2بانوي شاهرودي در عصر چهارشنبه هم خبرداد و گفت: در اين حادثه يک خانم 45ساله و يک دختر 20 ساله دچار خفگي شدند که با 2 دستگاه آمبولانس اورژانس به بيمارستان امام حسين (ع) منتقل شدند، حال عمومي بانوي 45 ساله رضايتبخش نيست.ماه گذشته نيز سه عضو يک خانواده در ميامي براثر گازگرفتگي جان خود را از دست دادند.

بنا به آمار اورژانس شاهرود امسال 37 مورد گازگرفتگي در شرق استان سمنان روي داده که چهارتن جان خود را از دست داده اند.مرکز مديريت حوادث و فوريت‌هاي پزشکي شاهرود با 40 کارشناس در 15پايگاه جاده‌اي، چهار پايگاه شهري، يک پايگاه اورژانس هوايي با يک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات‌رساني مي کند.

همچنين يک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با 13 تخت و تجهيزات مناسب براي پوشش حوادث احتمالي پر تلفات و خدمات دهي به بيماران سر پايي در اين مرکز آماده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان