تاریخ 1397/12/11 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
امام جمعه موقت شاهرود:
انقلابي گري علت مشکلات کشور نيست

شاهرود - ايرنا - امام جمعه موقت شاهرود گفت : برخي در داخل و خارج بصورت هماهنگ در حال القاء اين مطلب هستند که انقلابي گري علت مشکلات کشور است ، در حالي که اين امر از اساس نادرست است.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام احمد نظري در خطبه هاي اين هفته که در مدرسه قلعه شاهرود برگزارشد، افزود: با نگاهي به ديگر کشورها که دست از انقلابي گري برداشتند، نادرستي اين مطلب کاملا روشن مي شود.

وي با اشاره به برخي کشورها که زماني داعيه انقلابي گري داشته اما با فشار غربي ها دست از اهداف خود کشيدند، افزود: استکبار هيچ گاه نمي خواهد مردم کشورهاي مختلف براي تغيير وضعيت خود انقلاب کنند ، به همين منظور هرگونه فشاري براي عقب نشيني آن ها انجام مي دهد.

خطيب موقت جمعه شاهرود به مسوولان توصيه کرد، براي رفع مشکلات کشور انقلابي و جهادي عمل کنند ، علت بسياري از مشکلات کنوني هم انقلابي و جهادي عمل نکردن است.

وي به روند بررسي بودجه سال آينده هم اشاره کرد و گفت: دولت و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به گونه اي عمل کنند تا از مشکلات کشور کم شود.

نظري همچنين به ديدار رييس جمهوري سوريه با رهبر معظم انقلاب اسلامي هم اشاره کردو گفت: ديدار صميمي رهبري با بشار اسد بازتاب وسيعي درجهان داشت ، لبخند رهبري در اين ديدار نشان اقتدار مقاومت انقلابيون منطقه است.

وي نزديک شدن به سال نو را هم ياد آور شد و از بازاريان خواست وضعيت اقتصادي مردم را درک کرده و با بکار بستن فرهنگ فاطمي برکت اموال خود را زياد کنند.

امام جمعه موقت شاهرود از دانشگاهيان و حوزويان نيز خواست توصيه هاي رهبري را در نشست هايي بررسي و براساس آن ها راهبرهايي براي کشور بيانديشند.

وي از استقبال بسيار خوب جوانان شاهرودي در مسابقات قرآني هم قدرداني کرد و از آن ها خواست در اعتکاف ماه رجب هم همانند سال هاي قبل پرشورتر شرکت کنند.

حجت الاسلام نظري همچنين به نوروز و آيين هاي آن نيز اشاره کرد و گفت: انجام صله رحم و نيز برخي مناسبت هاي اين ايام پسنديده است ، اما دقت شود تا برخي کاهاي ناشايست جايگيزين فرهنگ ايراني - اسلامي مردم نشود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان