تاریخ 1390/06/07 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
استاندار سمنان خواستار شد
همکاري شهرداران با سازمان حمل و نقل راه ها و نيروي توزيع برق استان

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
در جلسه شوراي هماهنگي ترافيک استان و کميته حمل و نقل که با حضور استاندار برگزار شد استاندار سمنان ضمن تاکيد بيشتر بر نظم جاده اي استان خواستار همکاري شهرداران با سازمان حمل و نقل راه ها و نيروي توزيع برق شد.
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، وي افزود: با توجه به پهناور بودن استان سمنان و در مسير مشهد قرار گرفتن استان بايد از لحاظ امنيت تمام تلاش خود را به کار بريم تا زائران رضوي با آ رامش بيشتر سفر خود را در پيش گيرند.
رهي همچنين ضمن اشاره به نقاط حادثه خيز استان برشناسايي نواقص و رفع و از بين بردن مشکلات تاکيد کرد و گفت: تا پايان ا سفندماه بايد در از بين بردن تمامي نقاط حادثه خيز تلاش کرد.
استاندار سمنان افزود: ظرف 15 روز آينده با نظر کارشناسي پليس راهبر تمام نقاط مه گير مواصلاتي استان به مديرعامل برق استان ابلاغ شود و همچنين مديرکل راه و ترابري استان موظف است با مدير عامل شرکت برق و حمل و نقل پايانه استان براساس مصوبات گذشته نسبت به روشن نمودن نقاط مه گير اقدام نمايد و هماهنگي اين اقدام را ازجمله وظايف و اقدامات کميته حمل و نقل استان دانست.
در اين جلسه همچنين هر يک از مديران دستگاه هاي اجرايي و فرمانداران به ارايه نظرات و گزارشات خود در راه افزايش بهبود وضع جاده اي استان پرداختند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان