تاریخ 1397/12/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دارت‌اندازان گرمساري به اردوي تيم ملي دعوت شدند

سرويس ورزشي:

دبير انجمن دارت کشور گفت: دختران دارت‌انداز استان سمنان به اردوي آماده‌سازي تيم ملي به ميزباني خراسان جنوبي راه يافتند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ محمدحسين فاضلي افزود: مهسا و مهشاد عوض‌زاده، ورزشکاران سمناني به اردوي آماده‌سازي تيم ملي دعوت شدند.

وي بيان کرد: فاطمه صفي و فاطمه کريمي از اصفهان و زهرا رمضاني دارت‌انداز خراسان رضوي از ديگر ورزشکاران دعوت شده به اين اردو هستند.

فاضلي ادامه داد: حسين شوشتري و اميرعلي رمضاني از خراسان رضوي، مهرداد سيفي از تهران، ايليا خوشنودي از فارس، پارسا کاظمي از گيلان، ابوالفضل خدايي از اردبيل، رضا معدن پيشه از البرز و امير مهدي زنگي آبادي از کرمان، دارت‌اندازان مرد در اين اردو هستند.

دبير انجمن دارت کشور تصريح کرد: شانزدهمين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي جوانان دارت براي شرکت در رقابت‌هاي جهاني روماني از روز چهارشنبه يکم اسفند به ميزباني استان خراسان جنوبي و در شهرستان طبس آغاز مي‌شود.

وي خاطرنشان کرد: ملي‌پوشان جوان دارت در اين اردوي سه روزه با سرمربي‌گيري حميدرضا مومني تمرينات آماده‌سازي خود را دنبال مي‌کنند.

دبير انجمن دارت کشور يادآور شد: دارت‌اندازان حاضر در اردوي آماده سازي تيم ملي جوانان، روز پنجشنبه دوم اسفند در يک دوره رقابت‌هاي آزاد با شرکت دارترهاي سراسر کشور در طبس شرکت مي‌کنند.

محمدرضا شهابي مربي بدن‌ساز و روان‌شناس و مسعود رحماني از گيلان، ابوالفضل ماماني از البرز، غلامرضا شاکر از اردبيل، بهناز قرباني از اصفهان و منيژه سالاري از خراسان رضوي مربيان حاضر در اين اردو هستند.

تيم ملي جوانان دارت ايران که عنوان نائب‌قهرماني جهان را يدک مي‌کشد، در رقابت‌هاي جهاني 2019 در شهر کلوژ کشور روماني شرکت مي‌کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان