تاریخ 1397/12/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سه کاميونت حامل مرغ قاچاق در سرخه توقيف شد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان سمنان گفت: سه دستگاه کاميونت حامل سه هزار و 873 قطعه مرغ زنده و گوشتي قاچاق توسط ماموران انتظامي سرخه متوقف شد.

سردار روح‌الامين قاسمي اظهار داشت: ماموران انتطامي به منظور اجراي طرح و برنامه‌‌هاي پيشگيرانه و مقابله‌ با قاچاق در سرخه با اجراي طرح ايست و بازرسي موفق به کشف اين محموله‌ها شدند.

وي بيان کرد: ماموران به سه دستگاه کاميونت حامل مرغ زنده و گوشتي مشکوک و براي بررسي‌‌هاي بيشتر آنها را متوقف کردند.

وي با اشاره به تناقض‌‌گويي‌‌هاي رانندگان غيربومي در ارائه مدرک و اسناد قانوني به پليس اشاره و تصريح کرد: تناقض گويي‌ها ظن ماموران را به يقين تبديل کرد و قاچاق بودن محموله اثبات شد.

فرمانده انتظامي استان سمنان، ارزش ريالي اين محموله‌ها را يک ميليارد و 100 ميليون ريال برشمرد و افزود: اقدامات پليس براي مبارزه با قاچاق کالا است و در اين مسير نيروهاي انتظامي هوشيارانه عمل مي‌کنند.

به گزارش ايرنا، از هم‌استاني‌ها انتظار مي‌رود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، کاميون‌هاي با پلاک مخدوش و مواردي از اين دست مراتب را به نيروي انتظامي اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل طبق قانون اقدام شود.

به گزارش نيروي انتظامي استان سمنان، ارزش کالاهاي قاچاق کشف شده در اين استان در 10 ماه سال 97 بيش از 487 ميليارد و 660 ميليون ريال بود که نسبت به سال گذشته، 287.5 درصد افزايش داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان