تاریخ 1397/12/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
57 فقره سرقت در کارنامه سياه 2 معتاد

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از دستگيري 2 معتاد به موادمخدر و کشف 57 فقره انواع سرقت به ارزشي بالغ‌بر يک ميليارد ريال در شهرستان گرمسارخبرداد.

سردار روح‌الامين قاسمي در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: ماموران انتظامي بخش ايوانکي شهرستان گرمسار حين گشت‌زني به يک دستگاه مزداي دوکابين مشکوک شده و اقدام به بررسي موضوع مي‌کنند.

سردار قاسمي ادامه داد: سرنشينان خودرو با ديدن پليس از صحنه فرار مي‌کنند که در طرح مهار و پس از دقايقي تعقيب و گريز دستگير مي‌شوند.

اين مسئول انتظامي تصريح کرد: با استعلام از سامانه پليس آگاهي مشخص مي‌شود خودرو در 27 آبان سال جاري در تهران سرقت شده که به همين دليل هر دو سرنشين مزدا تحت بازجويي‌هايي دقيق قرار مي‌گيرند.

وي گفت: متهمان دو مرد 34 و 36 ساله ساکن تهران هستند که در پرونده آنان سوابق متعدد کيفري همچنين اعتياد شديد به ماده مخدر صنعتي شيشه وجود دارد.

به گفته قاسمي در تحقيقات تکميلي و بررسي‌هاي فني ماموران پليس، اين دو معتاد شيشه‌اي به 57 فقره انواع سرقت از جمله داخل خودرو، کش و روزني، ادوات و لوازم کشاورزي و... اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي استان سمنان تامين هزينه‌هاي اعتياد به موادمخدر را علت اصلي ارتکاب اين تعداد سرقت از سوي متهمان اعلام و خاطرنشان کرد: در کارشناسي‌هاي بعدي ارزش اموال مسروقه در اين پرونده بالغ‌بر يک ميليارد ريال برآورد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان