تاریخ 1397/12/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ممانعت ارشاد سمنان براي پوشش خبري اجراي گروه رستاک

سمنان- ايرنا- اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي سمنان پوشش خبري و تصويري رسانه هاي اين استان براي اجراي گروه موسيقي رستاک را ممنوع اعلام کرد.

معاون امور هنري و سينمايي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان روز چهارشنبه در پي تماس تلفني خبرنگار ايرنا براي اجازه پوشش تصويري گروه موسيقي «رستاک» که امشب در سالن هلال سمنان برگزار مي شود گفت: خبرنگاران سمنان اجازه پوشش کنسرت هاي شاد سي و چهارمين جشنواره موسيقي فجر را ندارند.

سيما رجبي افزود: به دليل اينکه در اين گروه موسيقي بانوان هم مي نوازند به هيچ عنوان اجازه عکاسي و فيلم برداري به خبرنگاران داده نمي شود.

وي خاطرنشان کرد: اين گروه موسيقي شاد اجرا مي کند و به همين دليل انتشار تکه هايي از آن در شبکه هاي اجتماعي بهانه دست بيگانگان مي دهد.

معاون امور هنري و سينمايي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان گفت: دليلي ندارد خبرنگاران کنسرت هاي از اين دست را پوشش دهند و به هيچ عنوان در اين آيين ها نبايد خبرنگاران حضور داشته باشند.

به گزارش ايرنا، سي و چهارمين جشنواره موسيقي فجر با حضور 6 گروه موسيقي، از 26 بهمن تا سوم اسفند در سمنان در حال برگزاريست و اجراي گروه رستاک از برنامه هاي اين جشنواره است.

رسانه هاي مختلف استان سمنان براي پوشش خبري اجراي ساير گروه هاي اين جشنواره با محدوديتي مواجه نبودند.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان