تاریخ 1397/12/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پنجم و ششم اسفندماه 97؛
همايش کشوري سالانه دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان برگزار مي‌شود

سرويس خبر

دکتر دانائي رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان با اعلام اين خبر بيان داشت: همايش کشوري سالانه دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان پنجم و ششم اسفندماه 97 با نگاه ويژه به علوم پيراپزشکي و سلامت برگزار مي‌گردد.

رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان با اشاره به اهداف اين همايش، گفت: در همايش کشوري سالانه اين دانشگاه، اساتيد علوم پزشکي به تبيين نقش گروه‌هاي هدف فناوري اطلاعات سلامت، اتاق عمل، فوريت‌هاي پزشکي، هوشبري، تکنولوژي پرتوشناسي، علوم آزمايشگاهي و. . . همچنين به بررسي جايگاه علوم پيراپزشکي در نظام سلامت، توانمندي‌ها، چالش‌ها، به ويژه چشم انداز و برنامه‌هاي آينده اين حوزه از علوم سلامت مي‌پردازند.

وي با بيان افزايش بيش از دو و نيم درصدي ارسال مقالات نسبت به سال گذشت به اين همايش، افزود: 509 مقاله به دبيرخانه اين همايش ارسال شده است که از بين مقالات ارسالي 30 مقاله براي سخنراني و 400 مقاله به عنوان پوستر‌پذيرفته است.

دکتر دانائي با اشاره به مشارکت حداکثري دانشجويان در مقالات ارسالي تصريح نمود: بيش از 99 درصد مقالات ارسالي به اين همايش با مشارکت دانشجويان به ويژه دانشجويان تحصيلات تکميلي سراسر کشور تهيه شده است و اين نشان دهنده توجه ويژه نسل جوان به مسائل علمي و پژوهشي است.

رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان با اشاره به محوره‌هاي همايش کشوري سالانه اين دانشگاه بيان داشت: همايش کشوري سالانه دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان انديشمندان و پژوهشگران در هشت محور به تبادل انديشه‌ها و فنون که شرط اساسي و ضروري رشد علمي در علوم پزشکي به شمار مي‌رود، مي‌پردازند.

شايان ذکر است: آيين افتتاحييه اين همايش صبح روز يکشنبه پنجم اسفندماه و اختتاميه بعد از ظهر روز دوشنبه ششم اسفند 97 در سالن حکيم جرجاني پرديس آموزشي پژوهشي دانشگاه علوم پزشکي استان سمنان، برگزار مي‌گردد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان