تاریخ 1397/12/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار گرمسار در جلسه شوراي اداري:
کسب رتبه دوم در جذب تسهيلات اشتغال روستايي در سطح استان به ميزان 20ميليارد تومان

گرمسار- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

جلسه شوراي اداري شهرستان گرمسار با حضور دکتر طاهري فرماندار و مسؤولين دستگاه‌هاي اجرايي در سالن اجتماعات امام علي عليه السلام فرمانداري برگزار شد.

دکتر طاهري شهرستان گرمسار را داراي ظرفيت‌هاي بسيار عالي جهت عملي کردن اقتصاد مقاومتي دانست و گفت: شهرستان گرمسار ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي زيادي از لحاظ نيروي انساني، صنعت و معدن وحوزه راه دارد که مي‌تواند موجب ايجاد اشتغال پايدار، توسعه پايدار، جذب سرمايه و ثروت در منطقه شود.

وي ادامه داد : اقدامات و دستاوردها ي دولت در حوزه‌هاي اقتصادي، فرهنگي و. . بايستي توسط دستگاه‌هاي اجرايي به مردم عنوان شود. رضايتمندي همه مردم جزو وظايف مسوولين دستگاه‌هاي اجرايي مي‌باشد. حضور مردم در مراسمات و راه پيمايي‌ها نشانگر رضايتمندي عموم مردم است.

فرماندار گرمسار اظهار داشت: تاکنون شهرستان گرمسار در جذب تسهيلات اشتغال روستايي رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

دکتر طاهري اشتغال روستايي را از برنامه‌هاي مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: مبلغ جذب شده در حوزه اشتغال روستايي توسط شهرستان گرمسار از ابتداي سال97 حدود 20 ميليارد تومان مي‌باشد.

فرماندار گرمسار با اشاره به اينکه اساسنامه شهر جديد ايوان کي به تصويب رسيد است، اظهار کرد : يکي ديگر از اقدامات موثر دولت، مسؤولين شهرستان و نماينده شهرستان، تصويب اساسنامه استقلال مالي، اداري و ساختاري و اجرايي شهر جديد ايوان کي مي‌باشد که اين دستاورد ارزشمند را به مردم گرمسار و ايوان کي تبريک مي‌گويم. و اين فرصتي است براي جذب سرمايه، جذب سر ريز جمعيت، و روند توسعه پايدار منطقه ايوان کي و نهايتا شهرستان گرمسار.

وي در خصوص فرهنگ استفاده از فضاي مجازي عنوان کرد :به فرموده مقام معظم رهبري مدظله العالي فضاي مجازي مي‌تواند ابزاري باشد براي زدن توي دهان دشمنان و اميدوارم مردم شهرستان و جوانان بتوانند از اين فضاي مجازي در مسير توسعه گرمسار استفاده کنند.

دکتر طاهري از دستگاه‌هاي نظارتي، انتظامي، امنيتي و پليس فتا خواستار مراقبت بيشتر و برخورد با فضاهاي مجازي تفرقه برانگيز، در سطح شهرستان شد و عنوان کرد : در گرمسار تعامل و وفاق و وحدت بين مسؤولين را همگان شاهد هستند و دستاورد آن خدمات زيادي در حوزه شهري، شهرداري، آب، راه، دانشگاه و. . براي مردم به ارمغان آورده است. البته کم و کاستي‌هايي نيز وجود دارد که ضمن تشکر از صبوري نمودن مردم، مجدانه در حال پيگيري و رفع نواقص هستيم.

وي ادامه داد : نقد منصفانه موجب رفع نقاط ضعف مي‌شود و اميدواريم مجموعه مردم و مسؤولين با بيان ديدگاه‌هاي شفاف خود، مسير توسعه پايدار را براي رونق شهرستان در همه زمينه‌ها فراهم آوريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان