تاریخ 1397/11/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان:
سمنان قهرمان بخش تيمي رقابت‌‌هاي آکروبات باشگاه‌هاي کشور شد

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان گفت: سمنان قهرمان رقابت‌‌هاي ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور شد.

محمد ايزدفر در تشريح برنامه‌هاي هيأت ژيمناستيک استان سمنان اظهار کرد: مسابقات ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور به ميزباني سمنان برگزار شد.

رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان تأکيد کرد: سمنان قهرمان بخش تيمي رقابت‌‌هاي ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور شد و در بخش بالاي 16 سال به مقام سوم رسيد و در مجموع ژيمناست‌هاي سمناني 24 مدال در اين رقابت‌‌ها کسب کردند.

ايزدفر با اشاره به اينکه 170 ژيمناست در قالب 17 تيم در اين رقابت‌‌ها شرکت کردند، تصريح کرد: تيم سمنان با 12 ژيمناست در اين مسابقات در قالب دو تيم چهارنفره و دو تيم دونفره شرکت داشت که نتايج بسيار خوبي را در رقابت با رقباي خود از استان‌هاي ديگر کسب کرد.

وي با بيان اينکه تهران در مسابقات ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور با دو تيم دونفره شرکت کرد، اضافه کرد: اين رقابت‌‌ها در رده سني زير 16 و بالاي 18 سال برگزار شد.

رئيس هيأت ژيمناستيک استان سمنان با تأکيد بر اينکه مسابقات ژيمناستيک آکروبات قهرماني باشگاه‌هاي کشور را سنگين و در حد المپيک برگزار کرديم، تصريح کرد: داور، سرپرستان و نايب‌رئيس فدراسيون هم اين موضوع را تأييد کردند.

ايزدفر با اشاره به اينکه استاندارد بودن سالن‌ها و امکانات گواهي بر اين واقعيت بوده است، اظهار کرد: توانستيم ميزبان خوبي براي اين رقابت‌‌ها باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان