تاریخ 1397/11/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تکواندوکار شاهرودي برنده مدال برنز مسابقات کارگران کشور شد

سرويس ورزشي:

رييس اداره ورزش و جوانان شاهرود گفت: يکي از تکواندوکاران اين شهرستان در مسابقات کارگران کشور نشان برنز بر گردن آويخت.

مجيد محمدي با بيان اين که اين مسابقات در اصفهان برگزار شد، افزود: ساجد مولانا که تنها شرکت‌کننده از استان سمنان بود، در نخستين مبارزه حريف البرزي خود را با پشت سر گذاشت و در دومين مسابقه هم حريف تهراني را شکست داد.

وي افزود: اين تکواندوکار در بازي سوم با حريفي از تيم اصفهان الف از ناحيه زانو دچار آسيب‌ديدگي شد و به تشخيص پزشک مسابقات از ادامه بازي کناررفته و به مدال برنز اين دوره از مسابقات اکتفا کرد.

سي و هفتمين دوره مسابقات تکواندو قهرماني کارگران کشور با حضور 18 تيم از 17 استان کشور روز دوشنبه در سالن خانه تکواندوي استان اصفهان برگزار شد.

اين مسابقات در چهار وزن منهاي 58 کيلو گرم،منهاي 68،منهاي 80 و مثبت 80 براي نخستين بار با هوگوي الکترونيکي برگزار شد.

در مجموع تيمي در رشته پومسه(اجراي فرم ) و کيوروگي(مبارزه) تيم اصفهان الف مقام نخست را کسب کرد و تيم‌هاي قزوين و تهران عنوان‌هاي بعدي را به خود اختصاص دادند.

ساجد مولانا يکي از قهرمانان تکواندو استان سمنان است که عناوين متعددي مانند، قهرماني مسابقات بسيج کشور، قهرماني جوانان و بزرگسالان کشور، مقام اول کشور در ليگ برتر تکواندو همراه تيم پرسپوليس، قهرماني در انتخابي تيم ملي جوانان، سه سال قهرماني دانشجويان کشور و همچنين هفت دوره قهرمان استان سمنان را در کارنامه دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان