تاریخ 1397/11/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
20 طرح در بخش مرکزي شاهرود به بهره‌برداري رسيد

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

فرماندار شاهرود با بيان اينکه 20 طرح بخش مرکزي اين شهرستان به بهره‌برداري رسيد، گفت: براي اين طرح‌ها 32 ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است.

محمد کرم‌محمدي با بيان اينکه طي چهارمين روز دهه فجر امسال 20 طرح بخش مرکزي شاهرود افتتاح و به بهره‌برداري رسيد، ابراز داشت: با توجه به اينکه اولويت برنامه‌هاي دهه فجر با محروميت‌زدايي و توجه به روستاها را شامل مي‌شود براي اين طرح‌ها 32 ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است.

وي با بيان اينکه برنامه‌هاي چهارمين روز دهه فجر با عطرافشاني مزار شهداي شهر رويان پيگيري شد، اضافه کرد: افتتاح طرح تأمين روشنايي بلوار آيت‌الله خامنه‌اي رويان يکي از طرح‌هاي قابل‌افتتاح در اين شهر بود.

فرماندار شاهرود با بيان اينکه افتتاح پانسيون پزشک و پايگاه اورژانس جاده‌اي در روستاي طرود بخش مرکزي شهرستان از ديگر طرح‌هايي بود که در چهارمين روز از دهه فجر 97 با حضور مسئولان به بهره‌برداري رسيد، تاکيد کرد: اين طرح امکان ارتقاي کيفي خدمات بهداشتي و درماني و اورژانس جاده‌اي را با استقرار پزشک به دهستان طرود و روستاهاي مجاور مي‌دهد.

محمدي با بيان اينکه پروژه آسفالت طرود- معلمان و اقامتگاه بومگردي روستاي مهدي‌آباد دو طرح ديگري بودند که در دهستان طرود به بهره‌برداري رسيدند، گفت: پروژه بهسازي معابر روستاي سرتخت و فرستنده ديجيتال اين روستا نيز در ادامه سفر مسئولان شهرستان شاهرود به بخش مرکزي، بهره‌برداري شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان