تاریخ 1397/11/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرمانده تيپ 158 شهيد کشاورزيان:
استقلال مهم‌ترين دستاورد انقلاب
ايران زير بار سلطه نمي‌رود

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

فرمانده تيپ 158 شهيد کشاورزيان شاهرود با بيان اينکه مهمترين دستاورد انقلاب رسيدن ايران به استقلال است، گفت: ملت ما به برکت انقلاب زير بار سلطه ابر قدرت‌هاي شرق و غرب نخواهد رفت.

سرهنگ حجت الله غلامي در مراسم جشن چهل‌سالگي پيروزي انقلاب اسلامي در منازل سازماني شهيد علياري قرارگاه عملياتي لشکر 58 و تيپ 158 شهيد کشاورزيان شاهرود ضمن گرامي داشت پيروزي انقلاب اسلامي و دستاوردهاي چهار دهه گذشته، ابراز داشت: اگرچه انقلاب دستاوردهاي بسياري در عرصه ملي و بين‌المللي داشت اما استقلال از جمله مهم‌ترين آن است و به جهان اثبات کرديم ملتي هستيم که زير بار سلطه شرق و غرب نخواهيم رفت.

وي با بيان اينکه پيروزي انقلاب از شعار استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي نشات گرفت و به جهان صادر شد، اضافه کرد: براي رسيدن به اين شعار هزينه‌هاي بسياري داده و مي‌دهيم زيرا نمي‌خواهيم زير سلطه کسي قرار‌گيريم لذا حفظ و حراست از آن را ضروري مي‌دانيم.

فرمانده تيپ 158 شهيد کشاورزيان با بيان اينکه امروز در شرايطي چهل‌سالگي انقلاب را جشن گرفتيم که دشمن نتوانست با انواع توطئه‌ها و دسيسه‌ها ما را زير بار سلطه خود درآورد، ابراز داشت: قبل از انقلاب ابرقدرت‌هاي شرق و غرب در امور داخلي ما دخالت کرده و براي ما تعيين تکليف مي‌کردند اما انقلاب اين معادله را برهم زد و استقلال را به مردم ايران هديه کرد.

غلامي اضافه کرد: انقلاب دست ابرقدرت‌ها را از ايران کوتاه کرد و استکبار که منافع خود را در خطر مي‌ديد تلاش کرد تا با انواع دشمني‌ها، تحريم‌ها و تهديدها به جايگاه قبلي خود بازگردد اما با حضور به موقع و باشکوه مردم در عرصه‌هاي مختلف به اين آرزوي خود نخواهد رسيد.

سخنراني و اجراي سرود، طنز و نمايش با موضوع انقلاب، مسابقه و دکلمه‌خواني از جمله حواشي اين مراسم بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان