تاریخ 1397/11/18 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
هم‌زمان با دهه فجر انجام شد:
بازديد وزير ارتباطات از نمايشگاه دستاوردهاي 40 ساله انقلاب در سمنان

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات از نمايشگاه دستاوردهاي 40 ساله انقلاب اسلامي در سمنان بازديد کرد.

محمدجواد آذري‌جهرمي، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و عليرضا آشناگر، استاندار سمنان از نمايشگاه دستاوردهاي 40 ساله انقلاب اسلامي واقع در نمايشگاه بين‌المللي سمنان بازديد کردند.

در اين نمايشگاه، توانمندي‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي استان سمنان در معرض ديد عموم مردم قرار گرفته است و علاقه‌مندان تا 19 بهمن‌ماه امسال فرصت دارند که از اين نمايشگاه ديدن کنند.

در اين نمايشگاه که با محوريت نمايش دستاوردهاي انقلاب اسلامي برپا شده، توانمندي‌هاي توليدي، صنعتي، کشاورزي، صنايع‌‌ دستي، احزاب و تشکل‌ها، نهادهاي دولتي و غيردولتي و. . . استان سمنان عرضه شده است.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات همچنين از غرفه احزاب استان سمنان در اين نمايشگاه ديدن و با ابوالقاسم کواکبيان دبير حزب مردم سالاري شعبه استان گفتگو کرد.

کواکبيان در گفتگو با وزير ارتباطات، ضمن خيرمقدم به ايشان، ابراز خرسندي کرد که يک جوان تصدي وزارتخانه مهم را عهده‌دار شده است.

وي خاطرنشان کرد: افراد سالمند کمتر به پيشرفت‌هاي ارتباطاتي آگاهي و اطلاع دارند چون فضاي مجازي و ديگر امور را نمي‌شناسند و آن را بد مي‌دانند و خواستار فيلترينگ شبکه‌هاي اجتماعي هستند.

در جريان بازديد آذري‌جهرمي از نمايشگاه دستاوردهاي 40 ساله انقلاب اسلامي، نونهالان مرکز پيش دبستاني شهر ادب سمنان در غرفه اداره کل آموزش و پرورش استان به اجراي سرود پرداختند.

استاندار سمنان، نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان، مهدي‌شهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي و ساير مسؤولان استاني، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات را در اين بازديد همراهي کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان