تاریخ 1397/11/13 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در نهمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها صورت گرفت:
اهداء تنديس سيمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها به شرکت برق منطقه‌اي سمنان

سرويس خبر

شرکت برق منطقه‌اي سمنان در نهمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها، موفق به دريافت تنديس سيمين گرديد.

مهندس قليچ‌لي، دبير نظام پيشنهادهاي شرکت برق منطقه‌اي سمنان با اشاره به ارزيابي صورت گرفته از سوي دبيرخانه ملي نظام پيشنهادها در سال جاري گفت: ارزيابي فوق در 8 معيار رهبري، آموزش و توان‌افزايي، تبليغات و فرهنگ‌سازي و اطلاع‌رساني، سازماندهي، مديريت دانش و سيستم اطلاعاتي، انگيزش، فرايندها و نتايج کليدي عملکرد انجام گرفت که شرکت برق منطقه‌اي سمنان در چهارمين حضور خود، موفق به دريافت تنديس سيمين گرديد.

وي استمرار موفقيت نظام پيشنهادها در شرکت برق منطقه‌اي سمنان و کسب رتبه‌هاي ارزشمند را مرهون تعهد، اهتمام و هدايتگري عالي مديريت ارشد، اصلاح و به‌روزآوري فرايندهاي اجرايي نظام پيشنهادها، عملکرد مناسب و هدفمند دبيرخانه، دبيران و اعضاي کارگروه‌هاي نظام پيشنهادها و همچنين همدلي و مشارکت و ميل به ايجاد بهبود در بين کارکنان دانست.

در لوح يادبودي که به همين منظور از سوي سيد علي طباطبايي، رئيس سازمان جهاد دانشگاهي تهران و رئيس همايش و جشنواره ملي نظام پيشنهادها به اين شرکت اهداء گرديده، آمده است: با تأييدات ايزد منان، بر اساس ارزيابي‌هاي به عمل آمده، تنديس سيمين نهمين جشنواره ملي نظام پيشنهادها به پاس قدرداني از تعهد و پايبندي کليه مديران و کارکنان آن شرکت تقديم مي‌گردد. اميد است با تلاش بيشتر و لطف خداوند سبحان به مدارج بالاتري در سرآمدي و تعالي سازماني در اين نظام نايل شويد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان