تاریخ 1397/11/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
وزير ورزش و جوانان:
700 طرح ورزشي دهه فجر امسال افتتاح مي‌شود

سرويس ورزشي:

وزير ورزش و جوانان گفت: 700 طرح ورزشي همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در دهه فجر امسال افتتاح مي‌شود.

مسعود سلطاني‌فر شامگاه شنبه در حاشيه آيين افتتاح زمين چمن مصنوعي فوتبال شهر آرادان در استان سمنان، در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: در ماه‌هاي گذشته پيش‌بيني مي‌شد که در دهه فجر امسال دست کم 500 طرح ورزشي در کشور به بهره‌برداري برسد، اما با تلاش دولت تدبير و اميد اين رقم به 700 طرح افزايش يافت.

وي خاطرنشان کرد: بيش از سه هزار و 500 طرح نيمه‌تمام ورزشي در کشور وجود دارد که اميدواريم تا پايان دولت تدبير و اميدبخش قابل‌توجهي از اين طرح‌ها به بهره‌برداري برسد.

وزير ورزش و جوانان اضافه کرد: اتمام طرح‌هاي نيمه‌تمام ورزشي يکي از اولويت اساسي در اين وزارتخاته است که با تلاش دولت درصدد تکميل اين طرح‌ها هستيم.

سلطاني‌فر تصريح کرد: تکميل طرح‌هاي ورزشي بزرگ‌ مانند استخرهاي سرپوشيده و پيست‌هاي دو‌و‌ميداني در اولويت قرار دارد که تعدادي از اين طرح‌ها تا پايان فعاليت اين دولت تکميل و بهره‌برداري مي‌شود. وي اضافه کرد: طرح‌هاي نيمه‌تمام ورزشي قابل‌توجهي در استان سمنان وجود دارد که با هماهنگي اداره کل ورزش و جوانان استان براي تکميل آنها اقدام مي‌شود.

وزير ورزش و جوانان اضافه کرد: استعداد‌هاي ورزشي با تکميل زيرساخت در استان سمنان شکوفا مي‌شوند و براي قهرمان‌پروري امکانات ورزشي در تمامي نقاط استان بايد به صورت متوازن وجود داشته باشد.

وزير ورزش و جوانان گفت: بسياري از قهرمانان ورزشي در کشور با ارايه خدمات و تکميل زيرساخت‌هاي ورزشي به مدال‌هاي ارزشمند بين‌المللي و جهاني دست يافتند که اين رويه براي توسعه ورزش قهرماني در ايران همچنان ادامه مي‌يابد.

مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش و جوانان روز شنبه در برنامه‌اي يک روزه به منظور افتتاح، بازديد و کلنگ‌زني چند طرح ورزشي به استان سمنان سفر کرده است.

استان سمنان با جمعيت بيش از 702 هزار نفر، 37 هزار و 219 ورزشکار بيمه شده دارد و 2 هزار و 14 مدال در عرصه ورزش توسط ورزشکاران اين استان کسب شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان