تاریخ 1397/10/20 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
در استان گيلان و در مسابقات ورزش‌هاي زورخانه‌اي بدست آمد؛
حيدر اويس و محمدکاظم پهلواني افتخارآفرين شدند

سرويس ورزشي:

حيدر اويس، قهرمان ميل بازي 56 تا 65 سال جام پايداري شد و مدال طلا گرفت و محمدکاظم پهلواني در رشته چرخ چمني دوم شد و مدال نقره را از آن خود کرد.

مسابقات تيمي زورخانه‌اي و مهارت‌هاي فردي قهرماني کشور در رده سني پيشکسوتان به ميزباني گيلان در رشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ورزش‌هاي زورخانه‌اي و کشتي پهلواني، اين رقابت‌ها در سه رده سني 35 تا 45 سال (متولدين بيست و نهم اسفندماه 1361 تا يکم فروردين ماه 1352)، 46 تا 55 سال (متولدين بيست و نهم اسفند 1351 تا يکم فروردين ماه 1342) و 56 تا 65 سال (متولدين بيست و نهم اسفندماه 1341 تا يکم فروردين ماه 1332) از 12 تا 14 ديماه جاري با عنوان جام پايداري (چهلمين سال بزرگداشت انقلاب شکوهمند ايران اسلامي) در سالن ورزشي شهيد عضدي رشت برگزار شد.

بر همين اساس حيدر اويس از استان سمنان ضمن پيشي گرفتن از ديگر رقباي خود، قهرمان اين دوره از پيکارهاي رشته ميل بازي ورزشکاران 56 تا 65 سال پيشکسوتان کشور شد و محمد کاظم پهلواني در رشته چرخ چمني رده سني 46 تا 55 سال نفر دوم شد.

يادآور مي‌شود: مسابقات بر اساس آخرين مقررات و قوانين فني فدراسيون ورزش‌هاي زورخانه‌اي و کشتي پهلواني برگزار و به نفرات اول تا سوم مشترک حکم و مدال قهرماني اعطاء شد.

لازم به ذکر است در اين دوره از مسابقات، پهلوان کهن کسوت و دارنده رتبه 9 (آخرين رتبه) ورزش پهلواني استاد رمضان دهرويه، عبدالرضا زياري پيشکسوت و مربي تيم استان و سليمان دهرويه رئيس هئيت ورزش پهلواني و زورخانه‌اي شهرستان سمنان اين تيم را همراهي نمودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان