تاریخ 1397/10/20 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
واژگوني پرايد در محور دامغان- سمنان چهار مجروح داشت

سرويس حوادث :

فرمانده نيروي انتظامي شهرستان دامغان گفت: واژگوني يک دستگاه پرايد در 45 کيلومتري دامغان به سمنان، چهار مجروح برجا گذاشت.

سرهنگ سيدرضا علوي افزود: حادثه واژگوني خودروي سواري پرايد در ساعت هشت و 35 دقيقه ديروز در 45 کيلومتري محور دامغان- سمنان به وقوع پيوست که منجر به مجروح شدن راننده و سرنشينان خودرو شد.

فرمانده نيروي انتظامي شهرستان دامغان گفت: پس از وقوع اين حادثه نيروهاي راهداري، پليس راه و اورژانس 115 مستقر در محور به منطقه اعزام و مجروحان حادثه به بيمارستان ولايت دامغان منتقل شدند. علوي اضافه کرد: علت اين تصادف از سوي کارشناسان پليس راه، خواب آلودگي و بي‌توجهي راننده به جلو گزارش شده است.

فرمانده انتظامي شهرستان دامغان تصريح کرد: خستگي، بي‌توجهي به جلو، خواب‌آلودگي، سرعت و سبقت غيرمجاز از عوامل اصلي حوادث در جاده‌ها است و اميدواريم در ماه‌هاي پاياني سال با احتياط رانندگان شاهد هيچ حادثه ناگواري نباشيم.

به گزارش ايرنا، 50 نيروي امدادگر داوطلب در پايگاه‌هاي هلال‌احمر دامغان فعاليت مي‌کنند که در هر روز 14 کشيک در پايگاه‌ها حضور دارند، چهار پايگاه امداد و نجات هلال‌احمر در شهرستان دامغان وجود دارد. هموطنان گرفتار در حوادث مختلف مي‌توانند از طريق شماره 112 سامانه امداد و نجات هلال‌احمر، از خدمات اين نهاد بهره‌مند شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان