تاریخ 1397/10/20 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
قائم مقام وزير راه و شهرسازي در شوراي مسکن استان سمنان خبرداد؛
پايان ساخت پروژه‌هاي مسکن مهر تا پايان سال98

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

قائم‌مقام وزير راه و شهرسازي در مسکن مهر گفت: با دستور رئيس جمهور پرونده مسکن‌هاي مهر تا پايان سال98 بسته مي‌شود.

احمد اصغري مهرآبادي در جلسه شوراي مسکن استان سمنان گفت: سرکشي به استان‌ها و رسيدگي به روند ساخت و اتمام ساخت‌و‌ساز واحدهاي مسکوني مهر در دستور کار جدي وزارت راه و شهرسازي قرار گرفته است.

اصغري مهرآبادي قائم‌مقام وزير راه و شهرسازي در طرح مسکن مهر همچنين درباره وضعيت مسکن مهر استان سمنان گفت: خوشبختانه واحدهاي بلامعارض استان سمنان تاکنون به اتمام رسيده و حدود 350 واحد در دست احداث بوده که با جمع‌بندي امروز اين واحدها تا پايان سال تکميل مي‌شود.

وي افزود: باقيمانده واحدها يا داراي مشکلات قضايي‌اند و يا بدون متقاضي‌اند که بخشي از واحدهاي بدون متقاضي از طريق کميته امداد واگذار مي‌شود.

اصغري مهرآبادي تصريح کرد: خوشبختانه در سمنان عملکرد خوبي در ساخت پروژه‌ها بوده و تا پايان سال پروژه‌ها بلامعارض تکميل مي‌شود.

عليرضا آشناگر استاندار سمنان هم با تاکيد بر حل مشکلات مسکن‌هاي مهر نيمه‌تمام در استان سمنان گفت: اولويت اجراي پروژه‌هاي مسکن مهر با پروژه‌هاي نيمه‌تمام و پروژه‌هاي با پيشرفت زياد است.

دهقان سرپرست اداره کل مسکن و شهرسازي استان هم در اين جلسه گفت: در سايت‌هاي مسکن مهر استان تاکنون 11 باب مدرسه با اعتبار 140ميليارد ريال، پنج باب کلانتري با اعتبار 23 ميليارد ريال و 13 باب مسجد ساخته شده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان