تاریخ 1397/10/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با حکم آيت‌الله آملي لاريجاني:
رياست دادگستري شهرستان گرمسار منصوب شد

گرمسار ـ خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

طي مراسمي با حضور دکتر طاهري فرماندار گرمسار، حجت‌الاسلام آرامي امام‌جمعه، اميري معاون مديرکل دادگستري استان سمنان، فرماندهان نظامي و انتظامي شهرستان، جمعي از مسئولين، فتاح ملکي به عنوان رييس دادگستري شهرستان گرمسار منصوب شد.در ابتداي اين مراسم، حاج‌آقا آرامي امام‌جمعه گرمسار با نقل يک حديث، مطالبي را در‌خصوص فضايل اخلاقي بيان نمودند.

در ادامه معاون مديرکل دادگستري استان نيز درخصوص حوزه قضايي مطالب خود را عنوان داشتند.

دکتر طاهري فرماندار و رئيس شوراي تامين شهرستان نيز ضمن قدرداني از تلاش‌هاي شبانه‌روزي دستگاه‌هاي قضايي، انتظامي و نظارتي جهت تامين حفظ و آرامش منطقه تقدير نموده و خواستار تعامل بيش از پيش، همه مسئولين در امر خدمات‌رساني به مردم شدند.

فرماندار گرمسار گفت: قوه قضائيه با برنامه‌ريزي صحيح و دقيق براي تحقق عدالت اجتماعي تلاش مي‌کنند و مردم مطمئن باشند که اين سازمان، قدرت حل مشکلات شهروندان را دارند.

نماينده عالي دولت در شهرستان با بيان اينکه توسعه بايد همراه با عدالت و حول محور قانون صورت ‌پذيرد، از همه مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان خواست تا با تعامل و همدلي زمينه بيش از پيش توسعه در شهرستان را به وجود آورند.

فرماندار و رئيس شوراي تامين گرمسار اظهار کرد: خدمتگزاري در نظام مقدس جمهوري اسلامي سعادت و فضيلت بزرگي است که تمام دلسوزان نظام و انقلاب و مردم بايد قدر اين فرصت را دانسته و با برنامه‌ريزي و تعامل و انسجام در جهت اصلاح امور و چهار چوب وظايفي که به آنها محول شده جهت رفع مشکلات مردم تلاش نمايند.

وي در ادامه با تقدير از تلاش‌هاي مجموعه دادگستري و دادستاني شهرستان در زمينه بهبود ضريب امنيت، تضمين عدالت و تامين حقوق فردي و اجتماعي آحاد مردم شهرستان تشکر به عمل آورد.

در پايان مراسم با قرائت حکم فتاح ملکي که توسط آيت‌الله آملي لاريجاني صادر شده، وي به‌عنوان رئيس دادگستري گرمسار معارفه شدند. ملکي با ايراد سخناني، اهم برنامه‌هاي خود را تشريح کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان