تاریخ 1397/10/03 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
از 26 دي‌ماه؛
سمنان ميزبان کلاس مربيگري کشوري تنيس بانوان

سرويس ورزشي:

رئيس هيأت تنيس استان سمنان گفت: 26 دي‌ماه اين استان ميزبان کلاس مربيگري کشوري درجه سه تنيس بانوان است.

عباس قادري در تشريح برنامه‌هاي هيأت تنيس استان سمنان، اظهار کرد: در زمينه ممنوعيت به‌کارگيري بازنشستگان در هيأت‌هاي ورزشي هنوز تکليف را روشن نکرده‌اند و همچنان رياست هيأت تنيس استان را برعهده دارم.

رئيس هيأت تنيس استان سمنان ادامه داد: 26 دي‌ماه استان سمنان ميزبان کلاس مربيگري کشوري درجه سه تنيس بانوان است و حدود 20 مربي از سراسر کشور در اين کلاس حضور پيدا خواهند کرد.قادري با تأکيد بر اينکه برگزاري هيچ مسابقه استاني و کشوري را تا بهمن‌ماه در برنامه نداريم، تصريح کرد: بهمن‌ماه طبق سنت هرساله به مناسبت سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، ويژه‌برنامه‌اي در قالب برگزاري مسابقات داريم.

وي با اشاره به اينکه اجراي پروژه‌هاي عمراني زيرساختي تنيس در استان سمنان متوقف نيست، اضافه کرد: اجراي چهار پروژه زمين تنيس در شهرستان سمنان از پيشرفت فيزيکي خوبي برخوردار است.

رئيس هيأت تنيس استان سمنان با بيان اينکه دو زمين تنيس در شهرستان گرمسار داريم، تصريح کرد: اين دو پروژه هم در حال تکميل است و در وضع خوبي قرار دارد.

قادري با تأکيد بر اينکه مراحل ساخت و تکميل دو پروژه زمين تنيس در شهرستان شاهرود هم در حال انجام است، اضافه کرد: مشکل خاصي در اين رابطه وجود ندارد.

وي با اشاره به اينکه برنامه استعداديابي بدون وقفه در حال انجام است، اظهار کرد: در رده‌هاي سني پايه و بزرگ‌سالان در بخش‌هاي مردان و بانوان داراي استعدادهاي خوبي هستيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان