تاریخ 1397/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
داريوش اسدزاده:
«خدا را شکر مي‌کنم که توانستم بلند شوم»

داريوش اسدزاده که به دليل مشکلات کليوي در بيمارستان بستري شده بود، پس از ترخيص اين روزها در انديشه کرج دوران نقاهت را مي‌گذراند.

داريوش اسدزاده بازيگر پيشکسوت سينما، تئاتر و تلويزيون درباره‌ي وضعيت عمومي خود در حال حاضر توضيح داد: چند روزي است که از بيمارستان مرخص شده‌ام و در انديشه کرج هستم. بيش از هشت روز در بيمارستان بستري بودم و پزشکان نسبت به بهبودي من اظهار اميدوار کردند و خدا را شکر مي‌کنم که توانستم بلند شوم. البته به سختي راه مي‌روم.

اين هنرمند درباره فعاليت‌هاي اخير خود به ايسنا گفت: اين اواخر کاري نمي‌کردم کتابم (تهران و خاطرات) را نيز ماه قبل تمام کردم و از آن رونمايي شد.

اين هنرمند در بخش پاياني از مردم و همه‌ي کساني که از او حمايت کردند، ابراز خرسندي، تشکر و قدرداني کرد.

اسدزاده چندي پيش به دليل مشکلات کليوي در بيمارستان«ايرانمهر» و در بخش مراقبت‌هاي ويژه بستري شد.

داريوش اسدزاده بازيگر تئاتر، سينما و تلويزيون، يکم آذرماه 1302 در کرمانشاه به دنيا آمد. او در 20 سالگي وارد عرصه بازيگري شد و سال‌ها در مقام بازيگر، نويسنده و کارگردان در تئاتر تهران (نصر) فعاليت کرد. در دهه چهل و پنجاه شمسي در بيش از پنجاه فيلم سينمايي ايفاي نقش کرد. او پيش از پيروزي انقلاب ايران را ترک کرد و در سال 1365 پس از 10 سال اقامت در آمريکا بازگشت و در دو سريال «سمندون» و «خانه سبز» و همچنين ديگر سريال‌هاي تلويزيوني حضور داشت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان