تاریخ 1397/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
حميد رضا روشان در گفتگو با سرويس هنري پيام سمنان:
اجراي محسن ابراهيم زاده بدون هيچ مشکلي برگزار شد

حميد رضا روشان مدير شرکت اواي چنگ درباره خبر خبرگزاري فارس و روزنامه جوان توضيحاتي به خبرنگار ما داد که با هم مرور مي کنيم.

متاسفانه شاهد تيتر بدي از سوي يک خبرگزاري و يک روزنامه بوديم که بايد بگويم طبق مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان برنامه محسن ابراهيم زاده در سمنان بدون هيچ مشکلي برگزارشد

و طبق مجوز امنيت سالن برعهده شرکت مي باشد و خارج از سالن برعهده نيروي محترم انتظامي مي باشد.

وي درباره حادثه رخ داده گفت:لازم است در ابتدا درگذشت اين دو دانشجوي عزيز را به خانواده محترمشان و مردم شريف سمنان تسليت عرض نماييم و انشالا روحشان شاد باشد؛ اما اين اتفاق هيچ ارتباطي با کنسرت نداشت که متاسفانه روزنامه فوق و خبرگزاري فوق به اشتباه تيتر زدند که طبق قانون مطبوعات اميدواريم اصلاح شود.

به طوريکه زمان تصادف کاملا مشخص بوده است، که طبق اعلام رييس راهور 19/30اعلام شده است.

در اين زمان کنسرت درسانس اول در حال برگزاري بوده و سانس بعدي نيز ساعت 21 اعلام شده است که مطمنا اين دوبزرگوار براي سانس دوم نيز نمي امدندو حتي نام اين دو بزرگوار در ليست خريد بليط نيز وجود نداشته است.

وي گفت:خبرنگاران ما بايد دقت بيشتري براي درج مطالب خودشان داشته باشندو درست کردن جو منفي در جامعه به ضرر مي باشد...

مگر در ان نمايشگاه سالانه نمايشگاه هاي متعدد برگزار نمي شود ؛مگر دران سالن قبلا کنسرت برگزار نشده است؟؟؟

مگر در سالن ديگري برگزار مي شد شاهد اتفاق نبوديم؟؟؟؟

روشان گفت:من شنيدم سال گذشته در همان حوالي چنين اتفاقي براي دانشجوي ديگري افتاده است ،اين موضوع اتفاق تلخي مي باشد که انشالا در اينده شاهد چنين اتفاقاتي نباشيم.

در اخر جا دارد از تمامي کساني که در اين برنامه ما را ياري کردند از جمله؛معاونت هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان؛حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان؛نيروي انتظامي؛اماکن سمنان؛پليس راهور و ستاد امر به معروف و نهي از منکر و تيم برگزاري برنامه تشکر نمايم..

لازم به ذکر ياداور شويم در هفته گذشته به اشتباه تيتري از سوي خبرگزاري فارس و روزنامه جوان زده شد که کنسرت شبانه جان دو نفر را گرفت


نسخه چاپي ارسال به دوستان