تاریخ 1397/09/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فروش 500 هزار توماني پرايد فقط براي تهيه مواد در شاهرود!

سرويس حوادث:

فرمانده انتظامي استان از دستگيري سارق معتاد و سابقه‌دار با اعتراف به 54 فقره انواع سرقت در شهرستان شاهرود خبرداد و گفت: متهم براي تهيه موادمخدر، يک دستگاه سواري پرايد را به قيمت 500 هزار تومان فروخته است.

سردار "روح الامين قاسمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: تامين امنيت و آرامش شهروندان در ابعاد مختلف آن اصلي‌ترين ماموريت پليس به شمار مي‌رود که ماموران با جديت و تلاش بي وقفه، شبانه روزي و روزافزون در استان و شهرستان‌هاي مختلف در حال انجام وظيفه مي‌باشند.

وي گفت: ماموران يگان امداد شهرستان شاهرود حين اجراي فعاليت‌ها و گشت‌هاي پيشگيرانه خود به پرسه زدن مشکوک جواني در اطراف يک دستگاه سواري پرايد مشکوک شده و موضوع را بررسي مي‌کنند.

سردار قاسمي ادامه داد: با استعلام از سامانه‌هاي پليس مشخص شد خودرو، سرقتي است و با توجه به همين نکته، جوان به عنوان متهم دستگير و تحت بازجويي قرارگرفت.

اين مسئول انتظامي افزود: متهم که جواني 24 ساله، سابقه‌دار و معتاد به موادمخدر صنعتي است براي تهيه هزينه‌هاي اعتيادش مرتکب سرقت شده است.

سردارقاسمي از اعتراف متهم به 54 فقره سرقت خودرو، قطعات و محتويات داخل خودرو، موتورسيکلت و احشام در سطح شهرستان شاهرود خبرداد و گفت: وي در يکي از اقدامات خود براي خريد موادمخدر يک دستگاه پرايد سرقتي را به قيمت 500 هزار تومان فروخته است.

فرمانده انتظامي استان سمنان با توصيه و هشدار به عموم مردم براي رعايت اصول ايمني در حفظ و نگهداري اموال خود، اعتياد به موادمخدر را عامل بروز بسياري از جرايم و ناهنجاري‌هاي اجتماعي خواند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان