تاریخ 1397/09/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
البرز قهرمان المپياد کونگ‌فو دختران نوجوان کشور شد

سرويس ورزشي:

اولين دوره رقابت‌هاي المپياد استعدادهاي برتر کونگ‌فو و هنرهاي رزمي دختران رده سني نوجوانان کشور روز جمعه با قهرماني تيم البرز در سالن غدير سمنان پايان يافت.

اولين دوره المپياد استعدادهاي برتر کونگ‌فو و هنرهاي رزمي کشوري رده سني نوجوانان روز جمعه با اعلام نفرات برتر پايان يافت و در اين پيکارهاي 2 روزه، تيم البرز با کسب 2 مدال طلا و 2 نقره به عنوان قهرماني کشور دست يافت.

تيم کردستان با کسب 2 طلا، يک نقره و يک برنز نايب قهرمان شد و تيم قزوين با 2 طلا و سه برنز مقام سوم اين رقابت‌ها را از آن خود کرد.

نايب‌رئيس فدراسيون کونگ‌فو و هنرهاي رزمي جمهوري اسلامي ايران در پايان اين رقابت‌ها در گفت‌و‌گو با ايرنا، سطح کيفي مسابقه‌ها را مطلوب برشمرد و گفت: 275 رزمي‌کار از 31 استان در قالب 32 تيم در اين مسابقات شرکت کردند.

فاطمه شهرياري افزود: در وزن منفي 32 کيلوگرم، شينا‌ امامي از کردستان مقام اول، فاطمه زهرا ملايي از خراسان رضوي مقام دوم و فاطمه اسدالهي و نرگس عباسي به ترتيب از قزوين و تهران به صورت مشترک، رتبه سوم را کسب کردند.

وي خاطرنشان کرد: در منفي 34 کيلوگرم، آرام خالصه از البرز و مائده متقي‌زاده از اصفهان به ترتيب اول و دوم شدند و سپيده صمدي و فاطمه مهرور از آذربايجان شرقي و خراسان جنوبي به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

شهرياري با اشاره به اين که در منفي 36 کيلوگرم حديث نصيرپور از آذربايجان شرقي مقام اول را کسب کرد، گفت: ژينا ريزه‌بندي از البرز دوم و الهه پناهي و ثنا طاهر از يزد و اردبيل به صورت مشترک سوم شدند.

به گفته وي، در وزن منفي 38 کيلوگرم ساناز لايق‌زاده از کهگيلويه و بويراحمد گردن‌آويز طلا و مهلا ريواده از خراسان شمالي مدال نقره را کسب کردند و رکسانا خسروي و مبينا خضري از کردستان و کرمان به صورت مشترک مدال برنز اين وزن را از آن خود کردند.

نايب‌رئيس فدراسيون کونگ‌فو، يادآور شد: در وزن منفي 41 کيلوگرم، سمانه ابيضي از آذربايجان شرقي مقام اول، نازنين دستيار از کرمان مقام دوم و زهرا الله‌وردي و مهدين گل‌محمدي از قزوين و مازندران به صورت مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.

وي گفت: مبينا کاظمي از قزوين مقام اول و مريم نعيمي از البرز مقام دوم و ساجده پيوست از سيستان و بلوچستان و نازنين عطاردي از خراسان شمالي نيز به صورت مشترک مقام سوم را در وزن منفي 44 کيلوگرم کسب کردند.

شهرياري ابراز داشت: در وزن منفي 47 کيلوگرم، زهرا قونيانلويي از خراسان شمالي مقام اول، تاليا‌ مقدسي از کردستان مقام دوم و مبينا رمضاني و حديث حيدري از گيلان و قزوين به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

به گفته وي، در وزن منفي 51 کيلوگرم، سارينا‌ اسکندري از کردستان مقام اول، محدثه صباغيان از گلستان مقام دوم و دنيا مرادي از فارس و فاطمه کاشيان از اصفهان به صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

نايب‌رئيس فدراسيون کونگ‌فو ادامه داد: محدثه زارعي از قم گردن‌آويز طلا را در وزن منفي 55 کيلوگرم از آن خود کرد و فاطمه ملک‌پوريان از اصفهان مدال نقره و نازنين عليرضا‌نسب و زهرا براتي به ترتيب از تيم‌هاي کرمان و خراسان شمالي به صورت مشترک صاحب مدال برنز شدند.

وي اظهار داشت: در وزن منفي 60 کيلوگرم، مهسا سادات حسيني از قزوين مقام اول، مهتا يوسفي از مازندران مقام دوم و زينب اوجاقي و فريماه احمدپور به ترتيب از آذربايجان شرقي و تهران به صورت مشترک سوم شدند.

نائب رئيس فدراسيون کونگ‌فو و هنرهاي رزمي ايران گفت: در وزن منفي 70 کيلوگرم، هنگامه جمشيد گرجي از البرز مقام اول، مريم رئيسي از چهارمحال و بختياري مقام دوم و محدثه سلطانيان و فاطمه پورچالي از اصفهان و مازندران به صورت مشترک سوم شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان