تاریخ 1397/09/12 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
شانزدهمين نمايشگاه بزرگ کتاب استان سمنان در شاهرود گشايش يافت

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي سمنان از گشايش شانزدهمين نمايشگاه بزرگ کتاب استان در شاهرود خبر داد و گفت: در اين نمايشگاه 55 هزار و 612 عنوان کتاب عرضه مي‌شود.

حجت‌الاسلام علي‌اصغر فضيلت با بيان اينکه شانزدهمين نمايشگاه کتاب استان سمنان در شاهرود گشايش يافت، ابراز داشت: 235 ناشر در اين نمايشگاه حضور دارند و اين امر فرصت خوبي را براي دوستداران کتاب فراهم مي‌کند که اميدواريم در اين يک هفته شاهد استقبال چشمگير هم‌استاني‌ها باشيم.

وي با بيان اينکه در اين نمايشگاه تلاش شد تا از همه ظرفيت‌ها براي معرفي استان سمنان استفاده شود، اضافه کرد: با توجه به اينکه حجم بيشتر ناشران از شهرهاي مختلف کشور در اين نمايشگاه حضور دارند، غرفه‌اي مخصوص گردشگري داير و يکصد عکس از شاهرود به نمايش گذاشته شد.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان با بيان اينکه در اين نمايشگاه 55 هزار و 612 عنوان کتاب عرضه مي‌شود، ابراز داشت: در شانزدهمين نمايشگاه کتاب استان 150 غرفه پيش‌بيني‌شده است که علاقه‌مندان به کتاب مي‌توانند از آن بازديد کنند.

فضيلت در ادامه تصريح کرد: رونمايي از 100 عنوان کتاب، نشست‌هاي اهل قلم و شعر و ادب، کارگاه آموزشي با موضوع آسيب‌هاي اجتماعي، نشست تخصصي با موضوع شاهنامه‌خواني، قصه‌گويي، مسابقه عکاسي، چهره‌آرايي کودکان، مسابقه ايده کتابخواني، تکميل بانک اطلاعاتي نويسندگان و مولفان از جمله حواشي اين نمايشگاه محسوب مي‌شود.

وي اضافه کرد: در اين نمايشگاه 350 ميليون تومان بن کتاب توزيع و 30 درصد تخفيف به خريداران ارائه مي‌شود که اميدواريم اين نمايشگاه بتواند تفرجگاه فرهنگي خوبي را براي هم‌استاني‌ها ايجاد کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان