تاریخ 1397/09/07 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرپرست معاونت فني و امور زيربنايي شهرداري سمنان خبر داد؛
تبديل پارک کوهستان به قطب جديد تفريحي گردشگري استان سمنان

سرويس خبر

پارک کوهستان به يکي از زيباترين اماکن تفريحي گردشگري استان سمنان تبديل مي‌شود.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شهرداري سمنان، سرپرست معاونت فني و امور زيربنايي شهرداري سمنان با اعلام خبر فوق افزود: با پتانسيل‌هاي موجود در پارک کوهستان، اين مکان به فضايي زيبا و تفريحي براي شهروندان سمنان و مسافران خواهد شد.

حسن عبداله‌زاده با اشاره به اينکه راه دسترسي به اين پارک از شهرک روزيه و جاده سمنان-مهديشهر است، اظهار داشت: مقرر شده تا يک ماه آينده عمليات اجرايي مسيري از کمربندي تهران- دامغان به پارک کوهستان احداث و اين پارک مکاني براي استراحت مسافران تبديل گردد.

وي افزود: همچنين با وجود نهر گل‌رودبار در اين منطقه، پارک مسافر در ضلع شمالي اين پارک احداث و در قسمت غربي نهر نيز جاده سلامت براي پياده‌روي و دوچرخه‌سواري شهروندان ايجاد و زيبا‌سازي مي‌شود.

عبداله زاده در ادامه تصريح کرد: همچنين ايجاد يک سالن آمفي تئاتر روباز در بالاي اين کوه و ساخت پل معلق از ديگر برنامه‌هايي است کار اجرايي آن را سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري دنبال مي‌کند.

وي ابراز داشت: ايجاد بند خاکي نيز از ديگر اقداماتي است که در جهت ذخيره‌سازي آب و زيبا‌سازي پارک کوهستان انجام مي‌شود.

سرپرست معاونت فني و امور زيربنايي شهرداري سمنان در پايان با اشاره به صحبت‌هاي مديريت امور مشارکت‌ها و سرمايه‌گذاري شهرداري سمنان با چند سرمايه‌گذار افزود: ايجاد وسايل تفريحي به روز و جذاب نيز از ديگر برنامه‌هايي است که در صورت قطعي شدن به اطلاع شهروندان خواهد رسيد


نسخه چاپي ارسال به دوستان