تاریخ 1397/09/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
از بسيجيان نمونه شرکت توزيع برقاستان سمنان تجليل شد

سرويس خبر:

با حضور مديرعامل شرکت توزيع برق استان و فرمانده حوزه مقاومت بسيج روح‌ا... ادارات کل استان، از بسيجيان نمونه اين شرکت تجليل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومي شرکت توزيع برق استان سمنان، مديرعامل شرکت توزيع برق استان در اين آئين ضمن تبريک هفته وحدت و هفته بسيج بيان داشت: اساساً تفکر بسيجي نوعي فرهنگ است که در جامعه ما متبلور شده است.

سيد‌محمد موسوي‌زاده اظهار داشت: جمهوري اسلامي و نظام سياسي ما مبتني بر اسلام است و دين مبين اسلام، فلسفه حيات و زندگي را شناخت خدا مي‌داند و جملگي مي‌بايد در زمينه معرفت ا... حرکت نمائيم.

وي تصريح کرد: تشکيل بسيج به فرمان تاريخي و ابتکار امام راحل انجام شد و توانست از تمام گزندهاي تاريخي انقلاب گذر نموده و با فرهنگ ناب بسيجي از بدخواهي بدخواهان عبور خواهيم کرد.

وي فعاليت حلقه‌هاي تعالي بسيج را در راستاي بهبود و کمال افراد، بسيار اثرگذار دانسته و يادآور شد: براي رسيدن به مطلق خوبي‌ها، ائمه معصومين ما به عنوان چهارده ستاره درخشان هستند که با تاسي از سلوک و راه و روش آنان، مسير هدايت ما هموار است تا بتوانيم به کمال و تعالي برسيم.

در اين مراسم از "محمدحسن معادي" به عنوان بسيجي پيشکسوت و همچنين از حسن سماوي، محمد قدس، احمد اسلامي، سعيد سبحاني، محمد سبوحي و نرجس خانم هراتي به عنوان بسيجيان نمونه سال 97 اين شرکت، با اعطاي لوح و هدايايي تجليل صورت پذيرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان