تاریخ 1397/09/01 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نماينده ولي‌فقيه در وزارت جهاد کشاورزي:
نيروي انساني مهم‌ترين سرمايه کشور است
دشمن به تهاجم فرهنگي روي آورده است

سرويس خبر:

نماينده ولي‌فقيه در وزارت جهاد کشاورزي نيروي انساني را مهم‌ترين سرمايه کشور خواند و با اشاره به اينکه امروز دشمن به تهاجم فرهنگي عليه ملت ما روي آورده است؛ بر ضرورت مبارزه با هجمه فرهنگي دشمنان تأکيد کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد کشاورزي استان سمنان، سيد‌رضا تقوي در پنجمين مجمع پيشکسوتان ايثار و جهاد استان سمنان در سازمان جهاد کشاورزي اين استان اظهار داشت: هر جامعه‌اي سرمايه‌هايي دارد که شامل سرمايه‌هاي مادي و معنوي است و بايد در راستاي حفظ اين سرمايه‌ها بکوشد.

وي اسلام را يکي از سرمايه‌هاي معنوي جامعه خواند و افزود: اين سرمايه عزت و قدرت امروز را به (مردم کشور) ما داده است.

نماينده ولي‌فقيه در وزارت جهاد کشاورزي با بيان اينکه عاشورا نيز يک ثروت معنوي براي همه مردم کشور ماست که جهاني شد، تصريح کرد: اصل اعتقاد به مهدويت نيز يک ثروت معنوي است که بايد به آن توجه کرد.

تقوي با اشاره به اينکه امروز دشمن جنگ فرهنگي بي‌سابقه‌اي را عليه ملت ايران به راه انداخته است، تأکيد کرد: امروز و در جنگ فرهنگي نيز مانند دفاع مقدس، نياز به سنگرساز بي‌سنگر داريم.

وي با تأکيد بر لزوم مبارزه با تهاجم فرهنگي دشمنان با تلاش و همدلي همه مسئولان و مردم گفت: تمام برنامه‌هاي مقابله با دشمن امروزه بايد در جهت جنگ فرهنگي باشد.

نماينده ولي‌فقيه در وزارت جهاد کشاورزي از سرمايه انساني به عنوان يکي ديگر از سرمايه‌هاي مهم کشور نام برد و گفت: انسان‌هاي شجاع، فرهيخته و انديشمند جزء سرمايه‌هاي انساني محسوب مي‌شوند و ضمن اينکه سنگرسازان بي‌سنگر از سرمايه‌هاي انساني ارزشمند اين نظام اسلامي هستند و اين افتخارات بايد ثبت شود و به آيندگان انتقال يابد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان